Scenografia marsjańska

2021-12-16T16:02:27+01:0014 grudnia 2021|Agencja Eventowa, Scenografia|

Nie od dziś wiadomo, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni są z Marsa. Niejednokrotnie to słyszeliście, prawda? Polećmy więc może wspólnie na tę męską planetę. Co tam spotkamy? Oczywiście – Marsjan! Jeśli jesteście ciekawi naszego pomysłu na scenografię marsjańską, koniecznie przeczytajcie do końca!

Czy taka scenografia nadaje się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych?

Oczywiście, wszystko zależy od konceptu danego wydarzenia i oczywiście, scenografia marsjańska, kosmiczna i galaktyczna, może być przeznaczona dla wszystkich grup społecznych, ogranicza nas jedynie ludzka wyobraźnia. Może dotyczyć zarówno urodzin małego chłopca, marzącego o podróży w kosmos, jak i eventu promującego konkretne produkty z motywem kosmitów, obcych czy kosmosu.

Lista przykładowych elementów, wymagających takiego wystroju:

  1. Stoisko z przekąskami w stylu „Marsa” – a więc karmel, czekolada i krem to to, co Marsjanie lubią najbardziej!
  2. Czerwone światła – w postaci pochodni bądź reflektorów – ponieważ Mars to przecież czerwona planeta, jej kolor przypomina pomidora albo jabłko.
  3. Fototapetę przedstawiającą obcych – wyimaginowane obrazy przybyszów z kosmosu mogą sprawić, że wydarzenie w istocie odleci w kosmos,
  4. Atrapy w postaci statków kosmicznych – najlepiej takie, do których można wejść, ponieważ to zwiększy autentyczność wydarzenia,
  5. Muzykę, jak z kosmosu – wprowadzi ona nieco atmosferę tajemnicy i wzbudzi w niejednym uczestniku ciekawość.

Nasza firma to nie tylko spec od organizacji eventów, ale też od scenografii. Jest ona ważna, ponieważ może wykreować zupełnie nową rzeczywistość, a konfrontacja odbiorcy z ciekawym otoczeniem może sprawić, że zapamięta on to wydarzenie do końca życia. Nic nie jest obwarowane granicami – charakter eventu i jego atrakcje, zależą wyłącznie od konwencji twórczej organizatorów. Jeśli zatem brzemię organizacyjne Was przytłacza, serdecznie polecamy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, a poradzimy Wam, jak ugryźć problem i uczynić Wasz event piękniejszy. Być może pomoże w tym iście kosmiczna scenografia? Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE