Halloween jest jedną z najbardziej lubianych imprez w ciągu roku. Może dlatego, że można się na niej zamienić w ciekawe postacie i wrócić do czasów dzieciństwa, a może z uwagi na mroczny i tajemniczy charakter takiego eventu.

Wiadomo jednak, że nie będziemy się bawić na takim wydarzeniu tak samo, jak kiedyś w dzieciństwie, więc zorganizowanie Halloween dla dorosłych wymaga innego przygotowania i bardziej wyszukanych atrakcji. Dzisiaj poradzimy Ci, jakie rozrywki na tego typu evencie wprowadzić, by wszyscy goście bawili się po prostu na maksa. Zaczynamy!

Scenografia to słowo klucz każdej imprezy

Na imprezie dla dorosłych w stylu Halloween także ważna jest scenografia żebyśmy mogli, jak najlepiej poczuć klimat eventu. Zainwestuj w ogromne świece, lampiony, białe prześcieradła przypominające duchy, sztuczne czaszki, różnego rodzaju przerażające dekoracje typu sztuczne pająki na pajęczynie i czarne obrusy. Goście mogą się przebrać z tej okazji, by zabawa jeszcze bardziej Was wciągnęła. Jednak, żeby od razu przejeść do rzeczy teraz pora na atrakcje.

Rozrywki na Halloween dla dorosłych

Na takiej imprezie dla dorosłych nie może zabraknąć przede wszystkim różnego rodzaju drinków, które będą nosić jakieś tajemnicze i wręcz mroczne nazwy. Kolejnym pomysłem, który już bardziej rozkręci imprezę jest zorganizowanie turnieju, na przykład lotu na miotle. Możecie również urządzić pokój strachów, w którym kilka osób pobawi się w duchy nawiedzające dom, a zadaniem gości pokoju będzie rozwiązywanie zagadek, które dadzą spokój nieposkromionym duszom.

Innym pomysłem jest także zabawa w drink albo psików. Losujemy osobę, która będzie musiała zrobić nam mrocznego drinka, czy na przykład poczęstować nas cukierkiem, a gdy tego nie zrobi dostaje psikusa – polanie wodą, czy inne wymyślone przez Was kary. Zabawy takie, jak gra w kości, bierki, czy karty lub wycinanie dyni na czas też są mile widziane. Tak naprawdę sami wybierzecie najlepsze atrakcje dla Was i dzięki temu będziecie się bawić na własnych zasadach.