Imprezy w starych kamienicach mają niepowtarzalny urok, musicie to przyznać! Często odbywają się w nich koncerty, wydarzenia kulturalne, inscenizacje historyczne, spotkania naukowców albo miłe rozmowy przy kawie. Niezależnie jednak od okazji i momentu, warto zorganizować w niej jubileusz działalności danej firmy. Wydarzenia tematyczne mają to do siebie, że przyciągają uczestników, a gościom sprawiają wiele radości i satysfakcji!

Co musi się pojawić na takiej imprezie?

  1. kapela jazzowa na żywo, bo nic nie oddaje uroku lat 20, jak właśnie dobry jazz w kameralnej aurze w starych murach,
  2. mobilny bar z alkoholami świata,
  3. interaktywne dekoracje, np. wiszące girlandy z niespodzianką, pękające balony z brokatem, mikrofon zmieniający głos,
  4. pieśniarz, czyli ktoś, kto niegdyś zabawiał towarzystwo opowieściami, historyjkami, śpiewem i anegdotami.

Motywy retro na każdą okazję

To, co dawne, budzi nasze zainteresowanie i zachwyt. Dlatego też chętnie uczestniczymy w imprezach w stylu lat 20, ponieważ są dla nas tak odległe i tajemnicze. Chętnie sięgamy zaś po to, co jest nieoczywiste, bo obcowanie z nieznanym jest bardziej ekscytujące. Dlatego też polecamy Wam ten motyw szczególnie na jubileusze w firmie. Takie okazje będą też jednocześnie świetną okazją do integracji i rozluźnienia się nieco oraz zapomnienia o pracy i obowiązkach. Taka aura sprzyja zwiększeniu produktywności, nabraniu nowych sił i spojrzeniu z większej perspektywy na to, co nas otacza. Dzięki temu dalsze sukcesy Waszej firmy są gwarantowane!

Międzywojenna kamienica już na Was czeka. Czekamy i my na Wasz kontakt, aby omówić szczegóły oferty. Jeśli tylko Was zainteresowała, to koniecznie się do nas zgłoście. Jako firma eventowa doskonale wiemy, czego Wam potrzeba w życiu i na eventach, abyście byli zadowoleni. Bardzo serdecznie zapraszamy i zapewniamy, że stawiamy naszych klientów na pierwszym miejscu, ponieważ zależy nam na ich zadowoleniu. Do usłyszenia!