Sport to doskonały sposób na spędzanie czasu, szczególnie, gdy wiele godzin w tygodniu przesiaduje się za biurkiem. Właśnie tak można zorganizować jeden z najlepszych i – co jest dodatkowym plusem – wymagających niewielkich nakładów finansowych, eventów integracyjnych. Wystarczy odrobina wyobraźni, która w kreatywny sposób zachęci wszystkich uczestników imprezy do aktywnego udziału w niej.

Event na dwóch kółkach

Gdy pogoda dopisuje warto postawić na plenerową imprezę integracyjną. I nie musi być to ogromny koncert czy też drogie off roady. Proponujemy zdecydowanie bardziej budżetowy event, który może być jeszcze bardziej udany. Wynajem rowerów – wydaje się być dość szalonym pomysłem, jednak wszystko zależy od odpowiedniej organizacji. Rowery mogą być oczywiście tylko elementem wycieczki do miejsca docelowego, którym może być na przykład jeden z pięknych, polskich zamków lub pałaców. Włączyć je można także w zabawy celowe team – buildingu, gdzie jedna z konkurencji może polegać na jak najszybszym pokonaniu danego odcinka trasy, bądź przetransportowaniu czegoś właśnie za pomocą roweru. Wycieczka rowerowa w górach zakończona wspólnym grillem, także wprowadzi harmonijny nastrój połączony z aktywnością i dobrą zabawą. Być może dla wielu uczestników będzie to jedna z pierwszych okazji, po wielu latach, do zajęcia miejsca na siodełku i przypomnieniu sobie dawnych, beztroskich czasów. Istnieje także szansa, że do tego sportu przekona się większa grupa osób, dzięki czemu będą mogli właśnie tak spędzać czas wspólnie, kilka razy w miesiącu.

Wynajem sprzętu wraz z agencją Whatevent

Dlaczego warto zdać się na nas przy organizacji imprezy integracyjnej? Bo mamy ogromne doświadczenie i wspaniałą kadrę profesjonalistów, którzy kochają to co robią. Decydując się na wynajem rowerów, musisz mieć na uwadze ich stan techniczny. Z naszą agencją otrzymujesz gwarancję najlepszej jakości wypożyczanego sprzętu, który na bieżąco serwisujemy. Oprócz rowerów oferujemy także wynajem elementów dodatkowych, takich jak kaski, ochraniacze czy też kamizelki odblaskowe. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego chętnie służymy pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu dla twoich gości, tak, aby każdy czuł się komfortowo i mógł czerpać z tej imprezy dużo więcej niż sto procent pozytywnej zabawy.