Wynajem snowtubingów

2021-09-13T01:20:08+02:0008 września 2021|Atrakcje, Imprezy dla dzieci, Imprezy plenerowe, Wynajem sprzętu|

Szukasz prawdziwie oryginalnej atrakcji na zimowy, outdoorowy event? Mamy dla Ciebie prawdziwą petardę! Chcesz, aby każdy uczestnik Twojej imprezy poczuł się jak beztroskie dziecko w ferie zimowe? Wynajmij snowtubingi!

Pontony śnieżne dla każdego!

Snowtubingi to właśnie pontony śnieżne. Stworzone specjalnie z myślą o fantastycznej zabawie na śniegu, z głównym przeznaczeniem dla osób dorosłych. Ich możliwości są naprawdę imponujące:
• przenoszą dorosłych w dziecięcy świat, kiedy śnieżne górki pokonywało się na sankach lub workach z sianem,
• rozwijają dużo większą prędkość, dzięki czemu gwarantują udaną zabawę,
• nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności, jakie przydają się na nartach lub snowboardzie, dzięki czemu są dosłownie dla każdego,
• wymagają od użytkownika określonej aktywności fizycznej i pobudzają zmysł równowagi, co przy siedzącym trybie życia ma duży wpływ na fizyczne samopoczucie,
• gwarantują niepoprawnie zwariowaną zabawę, owocującą w niepowtarzalne wspomnienia.

Snowtubingi w Szczyrku, Wiśle, Istebnej, Zakopanem i nie tylko!

Mobilność snowtubingów to niezaprzeczalny atut ich wykorzystania. Agencja eventowa Whatevent dostarczy je w każdy zakątek Polski. Oczywiście taki sprzęt najlepiej sprawdzi się w kurortach przeznaczonych do typowo zimowych sportów. Warto wziąć je pod uwagę, organizując imprezy integracyjne w górach. Szczyrk, Wisła, Istebna czy Zakopane – nie dość, że same w sobie są piękne, to fantastycznie nadają się do zabawy ze snowtubingami. Dobra zabawa jest lekiem na stres i nerwówkę, jakim bardzo często trzeba stawiać czoła każdego dnia. Ludzie zmęczeni tak napiętym trybem pracy potrzebują odskoczni, czegoś, co pozwoli im chociaż na chwilę zapomnieć o obowiązkach i dać się pochłonąć beztroskiej zabawie. Sprawdź w naszej galerii, jak razem z Whatevent bawią się uczestnicy różnych eventów.

Postaw na Whatevent

Dobra zabawa i relaks to nasza specjalność. To właśnie tym zajmujemy się już od kilkunastu lat, o czym świadczy ciągle zwiększające się grono naszych zadowolonych klientów. Dlatego nie czekaj, tylko zarezerwuj sobie termin wynajęcia snowtubingów wraz z naszą obsługą animacyjną już dziś!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE