Rowery z dużym kołem zdają się już być reliktem przeszłości. Mało kto jednak wie, że wciąż można nimi jeździć. Chociaż nie jest to już popularne, to pokaz jazdy na takim sprzęcie, z pewnością przyciągnął by tłumy gapiów, którzy poczuliby się jakby przeniesieni do innej epoki. Dlatego tak lubimy niebanalne rozwiązania, ponieważ codzienność lubi się szybko nudzić. Pokaz jazdy na zabytkowych rowerach wzbudzi sensację wśród uczestników eventu sprawiając, że nie zapomną oni tego wydarzenia na długie, długie lata. Niecodziennie widzi się bowiem sport sprzed niemal 150 lat! Jesteście zainteresowani? Nie czekajcie ani chwili dłużej i skontaktujcie się z naszą firmą!

Na jakie okazje?

  1. Pikniki rodzinne organizowane w parku lub lesie, z dorodną przestrzenią dla rowerów i innych pojazdów,
  2. Cyrki i pokazy akrobatyczne, bo jazda na retro rowerze to nie lada wyczyn i atrakcja,
  3. Urodziny dziecka, szczególnie jeśli ma pasję do danych lat bądź sportu w ogólności. Chętnie zobaczy, jak uprawiano sporty niegdyś – bo za pomocą zupełnie odmiennych sprzętów niż dzisiaj.
  4. Integracja firmowa, bo nic tak nie spaja więzi, jak wspólna zabawa, wspólne doświadczenia i uprawianie sportu.

Co oprócz jazdy?

  1. stroje z epoki, stylizowane na XIX wieczne mieszczaństwo
  2. interaktywne gry i zabawy związane z pokazem jazdy na rowerze
  3. możliwość przejażdżki i nauka jazdy na tym zabytkowym sprzęcie
  4. stoisko z przekąskami z tamtej epoki oraz maszyna do robienia popcornu

Nasza firma przetoczyła koło tej oferty już do końca, ale jeśli wzbudziła Wasze zainteresowanie, a brzemię organizacyjne Was przerasta, to nie wahajcie się i piszcie do nas, a pomożemy Wam odpocząć i wszystkim zajmiemy się sam – od tego w końcu jesteśmy. Zapraszamy do kontaktu i zapewniamy, że nie tylko życie zatacza krąg, ale także eventy, oraz… pokaz jazdy na rowerze. Do usłyszenia!