Pałac na wodzie i SPA w jednym? Czyli wyjazd firmowy do Jeleniej Góry

2021-11-07T19:29:14+01:0011 listopada 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Jeden z niewielu takich w Polsce – elegancka posiadłość – pałac- w którym umiejscowione jest… swoiste SPA. Jest otoczony fosą – rozlewająca się woda okala wyspę, aby wróg nie dostał się do środka (a przynajmniej nie tak łatwo). Dookoła bujna roślinność daje znać o swojej potędze i obecności. Wszak z każdym rokiem kolejne drzewa rozpościerają się ponad budynkiem, dodając nieco cienia umęczonym wędrowcom. Pałac zostaje jednak opuszczony, a jego mury zdają się jakby zapominać o dawnej świetności. Cały kompleks ratuje… niebanalny pomysł na zorganizowanie w jego wnętrzu Sanus Per Aquam. Niemożliwe? A jednak! Zorganizowanie SPA w dawnym pałacu jest nie tylko możliwe, ale i… warte doświadczenia!

Czy wypoczynek w takim miejscu może dać pełnię satysfakcji?

Jak najbardziej! SPA to z łaciny „zdrowie dzięki wodzie”. Polega na zagwarantowaniu ciału regeneracji poprzez wszelakie kuracje i zabiegi związane z wodą. Mówi się, że człowiek składa się w 70% z wody. Nie bez przyczyny zatem to właśnie woda musi być podstawową substancją przywracającą nasz organizm do normy. To urokliwe miejsce jest podwójnie ciekawe, ponieważ oprócz pielęgnacyjnych i relaksacyjnych zabiegów, można też sobie wyobrazić dawne, historyczne sceny, toczące się w okolicznych miejscach.

Jakie pozytywy płyną z wizyty w SPA?

  1. Regeneracja ciała – a każdy z nas potrzebuje odpoczynku.
  2. Integracja ze znajomymi – bo miło jest po wielu ciężkich dniach pracy, w końcu znaleźć chwilę dla grona dobrych znajomych.
  3. Podreperowanie zdrowia psychicznego – bo pozwala zapomnieć o wszelkich problemach i cieszyć się zabiegami i przyrodą.

H2O – To nieodłączny element naszego życia. Ponieważ nie tylko je daje, ale także podtrzymuje i regeneruje. Nie moglibyśmy zamieszkać na Marsie – właśnie przez wzgląd na brak dostępu do bieżącej wody. Jeśli potrzebujecie nieco odpocznienia, a woda to wasz żywioł, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Zajmujemy się branżą eventów od lat i organizujemy wszelkiego rodzaju wyjazdy firmowe do najciekawszych miejsc w Polsce. Jeśli macie w związku z tym jakiekolwiek pytania – piszcie i dzwońcie śmiało – jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE