Szukasz miejsca do organizacji eventu w Warszawie? Poszukiwania możesz uznać za zakończone: Dom Towarowy Braci Jabłkowskich zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz.

 Co można zorganizować w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich?

 Budynek oferuje swoją przestrzeń pod różnego rodzaju eventy, takie jak konferencje, gale, szkolenia, bankiety, pokazy mody czy targi. Dom Towarowy Braci Jabłkowskich położony jest w Śródmieściu. Jest jednym z warszawskich symboli dwudziestolecia międzywojennego i zachwyca swoim modernistycznym stylem. Jedno z jego pięter może pochwalić się 780 metrami kwadratowymi powierzchni, którą przeznaczyć można na przestrzeń eventową. Pomieścić może prawie 500 osób, a jego łączna powierzchnia, gotowa do wykorzystania na różnego rodzaju konferencje, to prawie 2500 metrów kwadratowych.

 Pomysły na konferencję w Domie Towarowym

 Organizowana przez Ciebie konferencja możesz dotyczyć nauki lub być dyskusją nad wdrażanym przez Twoją firmę projektem. Może mieć również charakter szkoleniowy. W trakcie konferencji powinna mieć miejsce seria wykładów i prezentacji przeprowadzanych prze ekspertów w poświęconej jej dziedzinie. Warto zapewnić gościom poczęstunek i odpowiednią ilość czasu na przerwy pomiędzy kolejnymi spotkaniami. Grono gości można również zintegrować poświęcając chwilę na specjalnie przygotowane na tę okazję gry integracyjne.

 Planujesz organizację eventu?

 Jeśli planujesz organizację wydarzenia, skontaktuj się z nami. Nasza agencja ułatwi przygotowanie wszystkiego od początku do końca i sprawi, że organizacja konferencji i każdego innego wydarzenia wcale nie będzie tak problematyczna. Razem z nami nie musisz się zamartwiać żadnymi problemami stojącymi na drodze do zorganizowania imprezy na najwyższym poziomie. Agencja Whatevent może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie organizacji eventów i chętnie wykorzysta je do obsługi Twojej imprezy. Zapewniamy profesjonalizm idący w parze z satysfakcją zarówno Twoją, jak i zaproszonych przez Ciebie gości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.