Sezon zimowy to doskonały czas na zorganizowanie firmowej imprezy integracyjnej. Śnieżna aura sprzyja rozwojowi sportów zimowych. Oczywiście wiadomym jest, że nie wszyscy są entuzjastami tej pory roku. Nasza agencja eventowa postawiła sobie jednak za cel, taką organizację tego typu wydarzeń, aby program ich przebiegu zadowolił wszystkich uczestników. Stąd też pomysł na event firmowy w Ośrodku Narciarskim Złoty Groń.

Narty mogą integrować

Beskid Śląski to fantastyczne tereny, pozwalające dać się porwać całkowicie zimowemu szaleństwu. W małej wsi – Istebna – znajdziemy świetny Ośrodek Narciarski wybudowany na zboczu góry Złoty Groń. Dzięki warunkom atmosferycznym panującym tutaj, można tu szusować od listopada aż do kwietnia. Aby przygotować kompleksowy event, do wykorzystania jest tutaj sporo obiektów.
I tak zakwaterowanie będzie dostępne na samym szczycie góry – w Hotelu Złoty Groń. Relaksujące widoki z samego rana – to już jeden z powodów, dla których warto się tu wybrać. Przygoda z hotelem w tle tak naprawdę zacznie się wieczorem. Dzień będzie poświęcony beztroskiej zabawie na śniegu. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie wszyscy mieli okazję chociaż raz w życiu jeździć na nartach. Specjalnie dla tych osób zorganizujemy krótki kurs wprowadzający w tajniki tej dyscypliny, tak, aby wszyscy mogli wziąć udział w późniejszych zawodach. Specjalnie dla waszej grupy wynajmiemy osobny tor do zjazdów, zabezpieczymy go i przygotujemy do rywalizacji. Aby impreza była naprawdę integrująca, konkurencje będą odbywały się w grupach – dzięki czemu wykreujemy okazję do zawiązania szerszej współpracy między zawodnikami, w dążeniu do jednego celu, którą jest zwycięstwo. Po powrocie do hotelu, ogłoszone zostaną wyniki. Tam już przyjdzie czas na góralską zabawę przy doskonałej kapeli wraz z biesiadą, dzięki której każdy posmakuje specjałów tutejszej kuchni.

Góry przyciągają różnorodnością

Przedstawiony pomysł to jedna z wersji imprezy jaką możemy zorganizować. Do wyboru pozostaje szereg możliwości. Między innymi mowa tutaj o parku linowym, dostępnym również nocą, paintballu, strzelnicy czy też marszu na orientację. Nasza agencja dostosuje event do waszych oczekiwań, tak aby był szyty na miarę. Gwarantujemy, że impreza zorganizowana z nami, poprawi efektywność pracy jej uczestników.