Azja inspiruje nie tylko bogatą kulturą, czy tradycjami, ale również odrobiną egzotyki i wytworności. Przygotowanie eventu w stylu azjatyckim to nie tylko zabawy i atrakcje, ale również scenografia, wprowadzająca uczestników w klimat azjatycki i kulturę. Dzięki temu, impreza będzie dopracowana z dbałością o każdy szczegół, a atmosfera jej towarzysząca przeniesie gości w odległe zakątki Chin, Bangkoku, czy Mongolii.

Azja w Twoim mieście – scenografia imprezowa

Gości przywita scenografia iście azjatycka. W drzwiach staną chińskie hostessy rozdające drinki i lampiony. W głębi lokalu powieje klimatem odległych chin. Na pewno nie zabraknie jedwabnych narzut na kanapach oraz krzesłach. Okna zostaną ozdobione świecami oraz kadzidłami, a zawisną w nich ciężkie, bogato zdobione zasłony.

Oprócz tego, jednym z elementów scenograficznych będzie makieta przedstawiająca chińskie miasteczko w nocy. Na stołach postawione zostaną fajki wodne, a zamiast sztućców, goście będą spożywać posiłki porcelanowymi pałeczkami. Z kolei ściany zdobić będą obrazy przedstawiające chińskie pismo i mongolskie tereny.

Organizacja scenografii i wieczoru azjatyckiego

Scenografia to najistotniejszy element praktycznie każdej imprezy. Pozwala ona poczuć klimat tematyki eventu, ale również czerpać z wydarzenia zwyczajów i rozrywek, które rządzą w świecie imprezy tematycznej. Dlatego jeżeli chcesz, by twoja uroczystość została zaplanowana z dbałością o najmniejszy element scenografii, zgłoś się do naszego zespołu WhatEvent.

Od kilku lat pomagamy klientom przygotować imprezy, koncerty, wyjazdy integracyjne i inne eventy. Mamy bogate doświadczenie, które pozwala nam planować i organizować najlepsze imprezy w każdym mieście naszego kraju. Kreatywny zespół przygotuje scenografię, oświetlenie, muzykę, dekoracje, wynajmie hostessy, catering, czy animatorki. Do tego sam decydujesz, jak ma wyglądać event oraz jakie rozrywki powinny się na nim pojawić. Jeżeli chcesz zlecić nam opracowanie planu i scenografii Twojego wydarzenia, napisz do nas na maila do zadzwoń.