Warsztaty z projektowania i krawiectwa

2021-06-15T14:45:06+02:0012 czerwca 2021|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Projektowanie kojarzy się z wykwintnym haute couture – tzw. wysokim krawiectwem, które charakteryzuje się tym, że strój jest robiony na indywidualne zamówienie klienta. To znaczy dopasowane do jego wymiarów, preferencji wizualnych, pod jego osobowość i styl. Jest to o tyle wyjątkowe, że podkreśla odrębność danego człowieka od innych ludzi. A każdy ma przecież potrzebę wyrażania swojego „ja” także poprzez ubiór. Nie jest to krawiectwo popularne, ponieważ koszty są spore, a i nie każdy ma sprecyzowaną wizję swojego indywidualnego stylu. Dlatego polecamy gorąco warsztaty z krawiectwa, a być może sami zaprojektujecie kiedyś coś tylko dla siebie i będziecie dumnie nosić, mając świadomość, że to ubranie jest jedyne w swoim rodzaju na całym świecie?

Dlaczego warsztaty z projektowania i krawiectwa mogą być ciekawą propozycją na event?

Krawiectwo przeżywa swój kryzys ze względu na dużą popularność wielkich firm odzieżowych, które produkują pełną parą. Jednak być może ich propozycja nie przystaje do preferencji wszystkich uczestników życia publicznego i prywatnego. Dlatego warto nabyć umiejętności, by móc sobie czasem przerobić stworzoną już rzecz, lub wykreować zupełnie inną niż wszystkie.

Co warsztaty z krawiectwa mogą nam zaoferować?

– inne spojrzenie na przemysł odzieżowy i propozycję zupełnie nowych rozwiązań,

– pokazanie, że w kwestii ubioru ogranicza nas jedynie wyobraźnia i preferencje, a więc nie trzeba ulegać trendom panującym danego sezonu,

– rozwój zmysłu wzroku i dotyku – pewnie nie każdy miał okazję dotykać czystą wełnę i jej odmiany, albo grubo czy luźno tkany len. Dzięki rozróżnianiu materiałów, można się będzie lepiej przystosować do warunków atmosferycznych i okazji.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, która zajmie się kompleksową organizacją warsztatów z krawiectwa i projektowania na Wasz event. Zapraszamy do skorzystania ze skrzynki mailowej lub opcji telefonicznej, a zaprezentujemy dobrze skrojony plan warsztatów, odziany w wysokiej jakości bawełnę, który zapewni nie tylko komfort noszenia, ale i zadowolenie na długie lata.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE