Wyjazd firmowy do Lidzbarka Warmińskiego, który znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim, to idealny pomysł, na szkolenie firmowe czy wyjazd integracyjny, połączony z imprezą tematyczną. To miasto przyciąga coraz więcej turystów, ponieważ na przełomie sierpnia i września odbywa się tam Lidzbarski Wieczór Humoru I Satyry, natomiast w listopadzie zachęca turystów Lidzbarskie Starcie Kabaretowe. Dlatego, szczególnie poleca się przyjeżdżać do Lidzbarka Warmińskiego w tym okresie.

Co można zobaczyć w Lidzbarku Warmińskim?

To miasto, jest naszpikowane zabytkami, zachowało się tam wiele zamków, dawnych kościołów i pomników. Spacerując rynkiem, mamy okazję podziwiać zabytkowe kamienice, które są wyremontowane w dawnym stylu. Uwagę turystów, przybywających do tego miejsca, przykuwa również dawny młyn, który znajduje się na Placu Młyńskim 5. Latem, warto przybyć również na letni pałacyk biskupów „Oranżeria Krasickiego”. Ten budynek, jak i ogród przez pałacykiem zachwyca! Samo miasto jest bardzo klimatyczne i oferuje wiele smacznych restauracji czy kawiarni.

Idealny hotel dla całej firmy

Niesamowitym hotelem, który idealnie nada się do przyjęcia dużej grupy osób jest Hotel Krasicki. Zachowany w staromodnym stylu z nutką nowoczesności idealnie podkreśla klimat tego miasta. W hotelu mieści się 7 sal konferencyjnych wraz z wyposażeniem multimedialnym. W takim miejscu można bez obaw zorganizować, profesjonalne i komfortowe szkolenie. Dodatkowo w hotelu znajduje się strefa Spa & Wellness, która oferuje profesjonalne usługi-idealnie zrelaksuje gości, po odbytym szkoleniu.

Zabawa firmowa

Oprócz samego szkolenia, w hotelu można zorganizować, zabawę tematyczną z scenografią. My, zajmiemy się wszystkim łącznie z wynajęciem DJ lub muzyki na żywo, wszystko wedle uznania naszego klienta. Hotel słynie również z przepysznego jedzenia, serwowanego na najwyższym poziomie. Tutaj nie można się nudzić!

Pamiętaj, aby wyjazd zarezerwować odpowiednio szybko, nawet na kilka/kilkanaście miesięcy przed. Szczególnie jeżeli masz ochotę zabrać swoich pracowników do Hotelu Krasickiego, bowiem ten hotel jest pożądany przez wiele firm ze względu na duże i przestronne sale konferencyjne.