Brazylijski motyw imprezy to doskonałe rozwiązanie zarówno na chłodne jesienne wieczory, jak i czas wielkich karnawałowych balów. Z pewnością, każdemu z nas Brazylia kojarzy się z egzotycznymi plażami, wysokimi palmami, ale przede wszystkim z rytmiczną muzyką i gorącymi tańcami pięknych tancerek. Impreza w stylu brazylijskim sprawi, że nasi goście odpoczną od codziennych obowiązków, a świetną zabawę będą wspominać jeszcze przez długi czas.

Brazylijskie eventy

Eventy w takim klimacie mogą być skierowane do bardzo różnych grup ludzi. Takie wydarzenie sprawdzi się zarówno, jako impreza urodzinowa, wieczór kawalerski czy impreza integracyjna dla pracowników. Organizując brazylijski wieczór powinniśmy skupić się na odtworzeniu gorącej atmosfery panującej w tej części Ameryki Łacińskiej. Dzięki naszej pomocy zdobędziesz niezbędne dekoracje takie jak wysokie palmy czy charakterystyczne brazylijskie bębny. Miejsce takiej imprezy powinno stać się plażą, na której rozbrzmiewać będą karnawałowe hity. Z myślą o gościach możemy zaprosić latynoski, które nie tylko zatańczą swój taniec narodowy jakim jest samba, ale i przywitają gości kolorowymi drinkami. W kwestii wystroju warto również zadbać o kolorowe pióropusze, girlandy czy szale boa, które pozwolą wszystkim przenieść się w tamten klimat.

Atrakcje na imprezy w stylu brazylijskim – więcej niż scenografia

Nie ukrywajmy, że największą atrakcją jest tutaj scenografia rodem z Brazylii, wpędzająca gości w niesamowity klimat, o który ciężko w europie. Poza elementami dekoracyjno-scenograficznymi, warto jednak zainwestować w dodatkowe atrakcje, które podsycą podekscytowanie uczestników eventu. W tym przypadku, przymykamy oko na pracę scenografia i poszerzamy horyzonty – w stronę „prawdziwej” brazylijskiej imprezy.

Rozrywki, które zaplanujemy powinny zabrać naszych gości do Rio de Janeiro! W tym celu zadbajmy o dobrą oprawę muzyczną. Doskonałym pomysłem jest zaproszenie zawodowych bębniarzy, którzy nauczą gości gry na takim instrumencie. Do atrakcji możemy zaliczyć również specjalnie przygotowane pokazy taneczne w wykonaniu tancerek przystrojonych w błyszczące stroje i kolorowe pióra. Kolejnym przedstawieniem, które chętnie obejrzą goście jest pokaz capoeiry czyli brazylijskiej sztuki walki. Takie atrakcje wzbudzą zachwyt u wszystkich uczestników.

Dzięki bogatej ofercie Whatevent każda impreza tematyczna będzie nietuzinkowa. Po przeprowadzeniu wstępnej rozmowy zaplanujemy takie wydarzeniu z myślą o Twoich gościach.
Pomożemy dobrać Ci odpowiednie atrakcje i sprawimy, że impreza w stylu brazylijskim rozpali zmysły gości.