Organizacja imprez firmowych w mieście Warszawa

Imprezy firmowe organizowane w Warszawie, są świetnym sposobem na integrację i motywację pracowników firmy. To sposób na przedstawienie firmy w dobrym świetle, omówienie nowego produktu na rynku, a także zwiększenie lojalności kontrahentów lub pracowników firmy. Agencja Eventowa Whatevent gwarantuje szereg rozwiązań pozwalających na zapewnienie najwyższej jakości wsparcia dla dużych i małych przedsiębiorstw.

Rozróżniamy kilka rodzajów imprez dla firm:

 • Imprezy motywacyjne.
 • Imprezy integracyjne.
 • Pikniki firmowe.
 • Wieczory tematyczne na przykład: w stylu lat ’70, Halloween, Christmas Party, Red Carpet.
 • Jubileusze.
 • Konferencje.
 • Bankiety i otwarcia.
 • Wyjazdy firmowe.

Wymienione wyżej eventy, są jednymi z najbardziej popularnych na rynku działań firmowych. Każde z nich w większości przypadków ma charakter szkoleniowo-rozrywkowy, a także integracyjny. Celem organizacji imprez w Warszawie jest budowanie pozytywnych relacji między pracownikami i partnerami biznesowymi, jak również zwiększanie autorytetów firmie i lojalności wobec marki. Eventy firmowe prowadzą do zwiększenia efektywności działań zespołów pracowników, dzięki czemu dążymy do systematycznego poprawiania wyników finansowych firmy. Organizowane są najczęściej w podziękowaniu za wysiłek włożony w miniony okres pracy, a także dla motywacji i integracji naszej kadry.

Czym są wyjazdy motywacyjne?

Incentive travel-, czyli właśnie spotkania motywacyjne, są prestiżowymi wyjazdami za granicę lub w kraju. W tym przypadku ograniczymy się do stolicy Polski, Warszawy. Organizowane z reguły w podziękowaniu dla pracowników lub kontrahentów za dobry rok finansowy firmy i polepszenie wyników rynkowych. Mają one charakter motywacyjny, co oznacza, że mają skłaniać nas do wytężonej pracy po powrocie z wyjazdu. Uczestnicy wyjazdów motywacyjnych mają odpocząć i zrelaksować się. W tym celu wynajmowane są prestiżowe hotele w Warszawie, tak jak: Marriott Hotel, Sheraton Warsaw Hotel, Radisson Blu Centrum Hotel i wiele innych znajdujących się w okolicach stolicy. Kadra pracownicza po powrocie z takiego wyjazdu jest wypoczęta, zrelaksowana i zmotywowana do dalszych działań firmowych. Dla ludzi taki wyjazd jest podziękowaniem za trudy pracy oraz prestiżowym wyróżnieniem. Już sam fakt dostania zaproszenia na wyjazd jest efektem ‘wow’ dla pracowników. Z pewnością każdy pracownik będzie długo wspominał tą wycieczkę i opowiadał o swojej firmie w samych superlatywach, co pozwala na budowanie pozytywnego wizerunku firmy, przyjaznej dla jej pracowników. Każdy chciałby w takiej firmie pracować.

Czym są imprezy integracyjne?

Integracja pracowników ma celu zbudowanie pozytywnych relacji między ludźmi oraz ukształtowanie zespołu tak, aby potrafił razem współpracować i rozwiązywać wspólnie konflikty. Formy imprez integracyjnych są przeróżne i już dawno przestały się kojarzyć tylko tańcami i napojami wysokoprocentowymi. Najczęstszą formą w dzisiejszych czasach jest integracja połączona z motywacją uczestników spotkania. Mówimy tu o wyjazdach, na których pracownicy mogą odpocząć i lepiej się poznać. Jest to moment, w którym można oderwać się od szarej, biznesowej rzeczywistości. Często organizowane są w trakcie integracji, wieczory tematyczne, które są w dzisiejszych czasach świetnym sposobem na genialną zabawą, na przykład w rytmach disco. Organizując imprezę powinniśmy zwrócić uwagę na atrakcje, które pozwolą ludziom działać razem, jak na przykład: paintball, gdzie pracownicy muszą trzymać się razem, żeby przetrwać.  Zgrany zespół, będzie przynosić nam więcej zysków niż taki, który się nie zna i nie potrafi ze sobą współpracować. Na wyjazdach ludzie otwierają się przed sobą i pokazują swoje mocne i słabe strony. Dzięki temu łatwiej będzie nam stworzyć wykwalifikowaną ekipę, gotową do dalszych wyzwań dnia codziennego.

Konferencje:

To spotkania biznesowe o charakterze szkoleniowym, mające na celu omówienie danego zagadnienia lub tematu. Prowadzi je zazwyczaj konferansjer. Warszawa posiada ogromną ilość sali szkoleniowych, dostosowanych do potrzeb różnego rodzaju działalności i wielkości firmy. Wyjazdy na konferencje do Warszawy są świetnym sposobem na zintegrowanie pracowników i zwiększenie prestiżu szkolenia.

Z jakiej okazji organizowane są jubileusze?

Jubileusz to wydarzenie związane z gromkim świętowaniem różnego rodzaju okazji takich jak:

 • Rocznica firmy.
 • Otwarcia obiektu.
 • Zakończenia roku finansowego.
 • I wielu innych hucznych imprez.

Dlaczego warto organizować imprezy firmowe w Warszawie?

Miasto Warszawa to stolica Polski i województwa mazowieckiego. Największe miasto kraju o powierzchni 517 km2, położone w jego środkowo-wschodniej części, na Nizinie Środkowo-mazowieckiej, nad rzeką Wisłą. Zamieszkiwane jest przez prawie dwa miliony mieszkańców, różnych narodowości. Jest ośrodkiem politycznym, gospodarczym i kulturalnym Polski. Sieć rozwijającego się biznesu zachęca ludzi, do korzystania z różnego rodzaju atrakcji oraz możliwości, jakie daje nam to ogromne miasto.  Spotkania biznesowe i imprezy firmowe organizowane w Warszawie podnoszą prestiż naszego wydarzenia, ponieważ jest to miasto kojarzone z bogactwem i przepychem. Hotele o wysokich standardach i biurowce sięgające chmur, zdecydowanie przyciągają uwagę.

Warto zorganizować imprezę firmową w Warszawie, ponieważ jest to miasto wielu możliwości, otwarte na nowości. Nie zapominajmy również, że jest to miejsce o szerokich perspektywach, które warto pokazać swoim pracownikom i kontrahentom. Zbudujemy dzięki temu pozytywny wizerunek naszej firmy, co będzie wpływać na postrzeganie nas przez inne osoby, przedsiębiorstwa.

Jakie atrakcje i miejsca do zwiedzenia możemy znaleźć w Warszawie?

Zwiedzanie:

 • Starówka.
 • Łazienki Królewskie.
 • Muzeum Powstania Warszawskiego.
 • Muzeum Historii Żydów.
 • Plac zamkowy.
 • Rynek Starego Miasta.
 • Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.
 • Centrum Nauki Kopernik.
 • Złote Tarasy.
 • Pomnik Małego Powstańca.

Atrakcje sportowe i logiczne:

 1. Escape room.
 2. Dom strachu- interaktywny.
 3. Enigma room- pokój pełen zagadek.
 4. Park Trampolin.
 5. Super Segway.
 6. Centrum Wspinaczkowe.
 7. Kajaki na Wiśle.
 8. Golf.

To tylko nieliczne atrakcje i miejsca warte poświęcenia uwagi. Jak widać miejsc i pomysłów do wykorzystania w trakcie imprezy firmowej jest mnóstwo i naprawdę jest, w czym wybierać. Właśnie, dlatego najczęstszym miejscem wybieranym na organizacje eventów firmowych jest Warszawa. Tutaj mamy nieograniczone możliwości i opcje stworzenia niezapomnianego wydarzenia. Z pewnością każdemu impreza w Warszawie zapadnie na długo w pamięć i będzie miał, co wspominać.

Jakie są przykładowe rodzaje imprez organizowanych w Warszawie?

 • Paintball.
 • Piknik nad Wisłą.
 • Spartakiady sportowe.
 • Spływy kajakowe.
 • Wodne atrakcje.
 • Gry terenowe.
 • Wycieczki rowerowe.
 • Poligon wojskowy.
 • Zwiedzanie zabytków historycznych.
 • Wspinaczka.
 • Zabawy logiczne.
 • I wiele innych atrakcji.

Czy warto organizować imprezy firmowe w Warszawie?

Niezaprzeczalnie tak! Dzięki organizacji wydarzeń w stolicy zwiększamy prestiż swojej imprezy. Biorąc pod uwagę możliwości, jakie daje nam ta miejscowość, możemy zorganizować niezapomniany event, który z pewnością zachwyci każdego uczestnika wydarzenia. Firmowe eventy zwiększają skuteczność działania naszej działalności poprzez zwiększenie motywacji i dobrej integracji pracowników w trakcie wyjazdu. Jest to sposób na zwiększenie lojalności pracowników firmy i zbudowanie pozytywnie nastawionego i efektywnego zespołu.

Pamiętajmy, że zawsze warto inwestować w pracowników, ponieważ to dzięki nim działania naszej firmy prosperują i przynoszą oczekiwany zysk. Nie od dziś wiadomo, że dowartościowany i zrelaksowany pracownik, to najlepszy i najbardziej efektywny pracownik. Zdecydowanie dbanie o zaspokojenie podstawowych potrzeb pracowników jest integralną częścią budowania prężnej i silnie uwarunkowanej firmy na rynku biznesowym. Jeśli nie będziesz dbał i doceniał ludzi, którzy dla Ciebie pracują, to nie osiągniesz najlepszych wyników i atmosfera w pracy będzie się tylko z dnia na dzień pogarszać. Skończ ze sztampowymi i oklepanymi metodami na podnoszenie morale pracowników i zainwestuj w dobry wyjazd, który w mgnieniu oka zwróci się, w postaci zwiększonych wyników finansowych, ale nie tylko.

Nie zastanawiaj się dłużej, tylko zabierz swoją ekipę pracowniczą na niezapomniany wyjazd integracyjny do Warszawy! Nasza agencja zajmuję się organizacją imprezy od samego początku. Zapewniany wszelkie, niezbędne elementy i dopracowujemy nawet najmniejszy szczegół scenariusza wyjazdu. Oferujemy nieskończony wachlarz rozwiązań dostosowany do Państwa potrzeb. Jesteśmy profesjonalistami z pasją. Kompleksowo zajmuję się organizacją, zapewniając dojazd na miejsce, catering, moc atrakcji i świetną zabawę.