Festyn sportowy jest niezwykle ważną imprezę. Stawia się na nim na  – na ruch. Ruch natomiast każdemu się przyda – dzieciom, młodzieży i dorosłym. Dlatego też warto organizować tego typu imprezy. Jednak tutaj też należy zadbać o odpowiednią organizacją. Whatevent z całą pewnością  – sprosta temu wyzwaniu. To, co stanowi kluczowy element na festynie sportowy to oczywiście – atrakcje. Jednak ważna jest również – muzyka, jedzenie, napoje i wiele innych rzeczy. Każdy element takiej imprezy musi być dopracowany.

Jakie atrakcje na festyn sportowy?

Na festynie sportowym sprawdzą się wszystkie atrakcje, które wiążą się z ruchem oraz wyzwaniem. Do takich może należeć – przelot myśliwcem. Jeśli miałeś kiedyś marzenia,  żeby usiąść za sterem myśliwca – Twoje marzenie może się spełnić. Gwarantujemy Ci, że poczujesz klimat rodem Top Gun. Oczywiście przejazd jest w towarzystwie – doświadczonych pilotów wojennych. Zastrzyk adrenaliny – gwarantowany. Samoloty bojowe, które oferujemy to – MIG-29, L-39 i Hawker Hunter.

Ciekawą opcją jest mobilny surfing. Zabawa gwarantowana i to na trawniku. Whatevent – bez problemu ustawi Ci prostokątną platformę, wypełni ją wodą. Dzięki mocnemu silnikowi będziesz miał możliwość – przejechać się na profesjonalnych, surfingowych deskach. Jednak niektórzy preferują brzuch. To także może się udać!

Bardzo interesującą propozycją są również mobilne tory gokartowe. Jeśli jesteś fanem motoryzacji, ta atrakcja na pewno Ci się spodoba. Agencja eventowa zapewni Ci profesjonalne podłoże wyścigowe, pakiet oświetleniowy, bandy i zabezpieczenia. Oczywiście również dajemy stroje dla wszystkich uczestników. Jeśli lubisz adrenalinę – offroad jest właśnie dla Ciebie. Możesz jechać na przejażdżkę krajobrazową. Jednak jeśli jesteś bardziej odważny – możemy zapewnić Ci dzikie przeprawy przez bezdroża. Może lubisz przejażdżki konno? Je również możemy Ci zaoferować na festyn sportowy. Prowadzone są one pod okiem profesjonalnych instruktorów. Możemy także dostarczyć Ci pakiet niecodziennych wrażeń.

Łucznictwo to świetna sprawa. Nie tylko udana lekcja historia, ale i też – znakomita zabawa. Paintball i Zoltar to również duża dawka emocji! Może się odbywać w opuszczonych halach produkcyjnych lub piwnicach. W pakiecie również dostaniesz od nas – sprzęt, odpowiednie akcesoria oraz instruktorów. Poza tym również możemy wynająć z przeróżne gry ogrodowe. Przykładowo – giga jenga, metrowe bierki i ponad 50 innych. Ciekawą opcją jest również – mobilne lodowisko. Dostarczymy Ci również – niezbędne wyposażenie, animatorów i instruktorów.