Festyn w formie festiwalu

2021-10-11T12:51:59+02:0016 października 2021|Agencja Eventowa, Organizacja koncertów|

Czy można zorganizować festyn w formie festiwalu? Co to za dziwne połączenie, można by rzec. A nasza odpowiedź brzmi – jak najbardziej! Nie boimy się wyzwań, nieustannie poszukujemy ciekawych rozwiązań, aby nasi klienci byli zadowoleni. Koniecznie sprawdźcie poniżej, jak wygląda nasza propozycja, a być może spodoba Wam się na tyle, by dać jej szansę i skorzystać z tego pomysłu, a także przekonać się na własnej skórze, jak interesujące mogą być nieoczywiste połączenia!

Czym jest festyn, a czym festiwal?

Festynem jest nazywana impreza pod gołym niebem dla pewnego większego grona osób, w związku z jakąś uroczystością czy okazją. Jego celem najczęściej jest uczczenie danego wydarzenia w sposób umożliwiający zabawę, radość i liczne aktywności, jak występy, wspólne posiłki czy koncerty. Festiwalem natomiast jest impreza artystyczna, czasem połączona z konkursem. Oba te słowa mają jedno pochodzenie, a nawet etymologicznie są do siebie zbliżone. Jak zatem połączyć oba? Wystarczy włączyć w festyn element artystyczny, w którym różne zespoły rywalizują i voila! Element rywalizacyjny nie tylko doda nieco „pikanterii” wydarzeniu, ale też urozmaici go i pozwoli na większe zainteresowanie – kto bowiem nie lubi minimum rywalizacji, tym bardziej, jeśli można wygrać różnorakie nagrody?

Dlaczego warto postawić na innowacyjne połączenia?

Świat jest pełen standardów i utartych ścieżek. To jednak pójście pod prąd i postawienie na „inność” najbardziej wpływa na rozwój świata i człowieka. Gdybyśmy się, jako ludzkość, zamykali w obrębie tego, co już znamy i rozumiemy, na świecie nigdy nie powstałaby żadna cywilizacja. Jest to dowód na to, że człowiek ma naturalne inklinacje, które pchają go do poszukiwania rozwiązań i wykorzystywania swojej kreatywności. Dlatego właśnie mówimy TAK połączeniu festynu z festiwalem.

Jeśli jesteście znudzeni utartymi szlakami i poszukujecie czegoś nieoczywistego, lub wręcz szalonego – serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Możecie to zrobić drogą mailową lub telefoniczną. Dzięki temu będziecie mogli uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące szczegółów imprezy. Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE