Zastanawiasz się nad wyborem formy aktywizacji dla swojej firmowej drużyny? Uważasz, że najlepszym rozwiązaniem na integrację zespołową jest zorganizowanie pracownikom zajęć sportowych? To bardzo dobre rozwiązanie – ruch świetnie wpływa nie tylko na zdrowie, utrzymanie ciała w dobrej kondycji, ale również na poprawę koncentracji i oczyszczenie umysłu z niepotrzebnej masy informacji, jakimi jesteśmy atakowani każdego dnia. Propozycją naszej firmy jest zaplanowanie sportowego eventu w parku linowym nad Wisłą w Warszawie – interesującej formuły, która łączy w sobie aktywność fizyczną, skupienie na celu i pracę nad współpracą w grupie. To doskonała okazja dla całego zespołu, aby w niebanalny sposób wypocząć i zintegrować się, czerpiąc z wyjątkowych wyzwań, jakie postawi przed nim event odbywający się w parku linowym w Warszawie. Obudź zatem sportowego ducha w swojej firmowej drużynie i zaproś ich do świata rywalizacji oraz pokonywania własnych barier!

 Ekstremalne wrażenia i relaks w jednym? To możliwe!

Wizyta w parku linowym z pewnością dostarczy Tobie i całemu zespołowi wielu mniej lub bardziej ekstremalnych emocji – dla jednych może to być niepowtarzalny moment próby przełamywania osobistych oporów czy walki z odwiecznym lękiem dotyczącym na przykład wysokości. O czym warto pamiętać wybierając się na przygotowany przez nas event? Nie można robić niczego wbrew sobie ani na siłę – to ma być przyjemność, a nie katorga! Każda z tras ma określoną wysokość i stopień trudności – wybór będzie zależny od poziomu sprawności i oceny swoich możliwości przez danego uczestnika. Co zatem oferujemy w ramach całości wydarzenia?

  • szkolenie przeprowadzone przez profesjonalnych instruktorów – komfort i bezpieczeństwo to bezsprzeczny priorytet!,
  • możliwość skorzystania z tras treningowych przez rozpoczęciem właściwej części zajęć,
  • podział na drużyny rywalizujące ze sobą (poszczególni członkowie ekip kolejno realizują postawione przed nimi w parku zadania: skoki przez belki, przejście przez mosty i kładki, przejazdy tyrolkami),
  • ognisko i poczęstunek po zajęciach ruchowych w otoczeniu wieczornego klimatu nad oświetloną Wisłą

Jeżeli interesuje Cię przedstawiony przez nas zarys sportowego eventu w parku linowym, serdecznie zachęcamy do kontaktu i podjęcia współpracy z nami! Zależy nam na kreatywności  dotyczącej pomysłów na organizowane wydarzenie oraz poczuciu wspólnoty w tworzeniu całości przedsięwzięcia.