Siedzący tryb życia, w tym praca za biurkiem, sprzyja rozwojowi szeregu problemów zdrowotnych. Choroby krążenia, zwyrodnienia stawów czy kręgosłupa to tylko część z nich. Z tego względu tak ważna jest regularna aktywność. Nie muszą być to żadne wyczynowe sporty, w zupełności wystarczy chociażby codzienny spacer.

Raz na jakiś czas można jednak zaszaleć i… połączyć wyjazd firmowy z survivalem. Taka forma integracji przypadnie do gustu szczególnie aktywnym osobom, ale nie tylko. Jeden dzień solidnego wycisku powinien spodobać się nawet tym, którzy na co dzień raczej stronią od sportu.

Survival – hotel Magellan

Jednym z miejsc, w których możesz zorganizować wyjazd firmowy połączony z survivalem jest hotel Magellan. Duży obszar terenów zielonych wokół hotelu sprzyja organizowaniu różnych form aktywności, w tym właśnie survivali.

Survival to jedna z najbardziej wymagających form aktywności fizycznej. Wymaga ona nie tylko sprawności fizycznej, ale także umiejętności logicznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji i współpracy.

Survival to nie tylko świetna okazja do rozruszania kości, ale także do sprawdzenia, jak zachowują się poszczególni pracownicy w ekstremalnych, kryzysowych sytuacjach. Pozwoli to na odkrycie ich naturalnych predyspozycji. Taka wiedza będzie nieoceniona podczas przydzielania pracownikom nowych zadań w pracy.

Inne formy aktywnego wypoczynku

Hotel Magellan to nie tylko możliwość zorganizowania survivalu, ale także możliwość skorzystania z szeregu innych form aktywnego wypoczynku.

Dla tych osób, które nie boją się wysokości i chcą sprawdzić swoją sprawność polecamy park linowy. W zależności od stopnia zaawansowania można wybrać różne typy tras – od łatwej, przez średnią, aż po trudną. 

Ciekawym pomysłem na integrację i spróbowanie swoich sił w sportach drużynowych jest paintball. Z kolei dla grup, które niekoniecznie mają ochotę na tak aktywny wypoczynek polecamy wycieczki w plener. Spacer po pięknych terenach pozwoli na złapanie oddechu od codziennego pędu, ukojenie myśli i nabranie sił na powrót do pracy. Wycieczka w plener będzie także doskonałym zwieńczeniem pobytu w hotelu Magellan.

Aktywny wyjazd firmowy z survivalem to to, czego szukasz? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie i Twoich pracowników wyjazd marzeń.