Mobilne biblioteki z ukrytymi wewnątrz zakamarkami mają swój niepowtarzalny urok i wiele zastosowań. Sztuczna biblioteczka może mieć niejedno oblicze, dlatego tak bardzo je uwielbiamy! Mogą być malutkie albo większe, choć wciąż zgrabne. Ukryty w niej może być niejeden przedmiot. Nasza propozycja na dziś to ukryta płyta grająca. Nada niepowtarzalnego i wystrzałowego klimatu Waszej imprezie. Żaden z gości nie będzie wiedział, skąd wydobywają się piękne dźwięki i czemu je zawdzięczamy. Taki magiczny efekt może przysłużyć się do budowania napięcia, oczekiwania albo rozluźnienia. To wszystko dzięki temu, że będzie ona schowana i żadne ludzkie oko jej nie dojrzy. Brzmi nieco tajemniczo, prawda? Takie nieoczywistości lubimy najbardziej!

Lista okazji, na których można wykorzystać mobilną bibliotekę:

  1. Integracja firmy
  2. Eventy historyczne
  3. Spotkania klubu akademickiego
  4. Impreza w stylu retro
  5. Wieczór kawalerski
  6. Urodziny dziecka albo dziadków

Jak wykorzystać ukryte schowki?

Jako przechowalnia do słodyczy, alkoholu, ukryty prezent dla solenizanta lub pana młodego, jako portal do wymieniania listów i wiadomości, ukryta płyta grająca największe przeboje danej epoki… Możliwości jest wiele, a jedyne, co Was ogranicza to Wasza wyobraźnia. Nasza firma może zaaranżować sztuczną bibliotekę na wiele różnych sposobów, w zależności od Waszych oczekiwań i potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, a przekonacie się, jak ciekawie można zaaranżować przestrzeń i przedmioty. Nasza firma eventowa świadczy usługi w tym obszarze już od wielu lat, dlatego doskonale wiemy, czego możecie pragnąć albo potrzebować. Chętnie też odpowiemy na nurtujące Was pytania, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że możecie ich mieć sporo, szczególnie na etapie planowania. Czekamy z niecierpliwością na Wasz kontakt i do usłyszenia!