Impreza pod chmurką

Imprezy plenerowe cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród organizatorów, jak i uczestników. Całe lato obfituje w koncerty, festyny, festiwale i różne inne wydarzenia, odbywające się na wolnym powietrzu. Wszyscy cieszą się z pięknej pogody. Jednak nawet przez te parę ciepłych letnich miesięcy nie można być stuprocentowo pewnym, jakie będą warunki pogodowe. Dlatego organizatorzy powinni mieć to na uwadze i zabezpieczyć się na wszelkie możliwe wypadki, a jednocześnie wykreować niepowtarzalną przestrzeń. Najlepsze do tego będą namioty!

Namioty – multum możliwości

Namioty to doskonałe uzupełnienie każdego wydarzenia w plenerze. Nie tylko ochronią przed wiatrem czy niespodziewanym deszczem, ale także osłonią od palącego słońca i dadzą przyjemny cień. Ponadto świetnie wyróżnią w przestrzeni różne stanowiska i ułatwią uczestnikom orientację w terenie. Namioty stosowane na eventach występują w wielu rozmiarach, dzięki czemu można dobrać odpowiedni zarówno nad scenę, jak i nad małe stanowisko z atrakcją. To nie koniec zastosowań namiotów, przydadzą się one nie tylko na zewnątrz. Nadadzą się także na targi organizowane w halach czy akcje promocyjne w centrach handlowych. Namiot, dodatkowo oznaczony symbolami firmy, przyciągnie oko i zwiedzających!

Solidne i trwałe!

Przy wyborze namiotów szczególną uwagę warto zwrócić na ich jakość i trwałość. Poderwany przez wiatr, przewrócony czy niestabilny namiot może stwarzać poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia gości i pracowników wydarzenia. Na bezpieczeństwie nie można oszczędzać! To na organizatorach spoczywa odpowiedzialność, by je zapewnić. Namioty muszą pochodzić z pewnego i zaufanego źródła, być w doskonałym stanie oraz być solidne ustawione na podłożu. Nie warto ryzykować. Gdzie znaleźć najlepsze, profesjonalne namioty na event?

Z dostawą i montażem!

W agencji eventowej Whatevent, oczywiście! Oferujemy namioty we wszelkich rozmiarach, nadające się do wszystkich zadań i na każde wydarzenie. Nasze namioty to specjalistyczny sprzęt eventowy, posiadający niezbędne atesty i w pełni bezpieczny. Wiemy, jakie to ważne – sami od lat zajmujemy się organizacją imprez i mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie. Dodatkowo dowieziemy i ustawimy namioty na miejscu. Sto procent bezpieczeństwa, dwieście zadowolenia – to nasza gwarancja!