Organizując event, którego gośćmi będą dzieci to szczególnie musimy przemyśleć jego plan. Impreza tematyczna to rodzaj wydarzenia, który wymaga wyjątkowej oprawy i dopracowanych szczegółów. O sukcesie eventu będą świadczyć promiennie uśmiechnięte twarze małych gości oraz huczna zabawa przez cały czas trwania imprezy. W życiu każdego rodzica przychodzi moment, w którym musi wymyślić i zaplanować urodziny swojej pociechy. Zarówno na takie prywatne okazje, jak i wydarzenia organizowane przez szkoły, przedszkola czy inne grupy społecznościowe doskonałym rozwiązaniem będą wspomniane imprezy tematyczne.

Zoo Party

Jednym z bezpieczniejszych pomysłów jeśli chodzi o wydarzenia oparte na konkretnym motywie będzie zoo party. Impreza inspirowana życiem zwierząt, ich naturalnym środowiskiem oraz pozytywnymi zachowaniami to pomysł, który nie tylko sprawi, że dzieci będą się świetnie bawić, ale także nauczy ich dobrych zachowań.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Przede wszystkim do zadań organizatora należy zapewnienie odpowiednich warunków i bezpieczeństwa wszystkich zebranych osób. W tym zakresie do naszych obowiązków należy sprawdzenie czy wszystkie elementy scenerii, dekoracje i meble nie posiadają ostrych krawędzi i nie zagrażają zdrowiu dzieci. Dodatkowo zadbajmy o zaplecze medyczne, dobrze skompletowaną apteczkę oraz pomoc medyczną, jeśli istnieje taka możliwość.

Zwierzęca sceneria

Dzieci bardzo lubią zwierzęta, dlatego też warto wykorzystać ten edukacyjny motyw podczas organizacji imprezy dla najmłodszych. Budując scenerię powinniśmy otworzyć, jak najbardziej realistyczny krajobraz przyrodniczy. Przykładowo możemy postawić sztuczne drzewa oraz rośliny w doniczkach. Na ścianach i oknach zawieśmy sztuczne chmury. Dodatkowo warto wykorzystać figury najpopularniejszych zwierząt. Dajmy okazję dzieciom do poznania naturalnych zachowań wszystkich stworzeń oraz pozwólmy się im wcielić w iście zwierzęce rolę. Profesjonalny charakteryzator pomoże wam wykonać ciekawe makijaże i wybrać przebrania dla każdego małego zoologa. W zależności od upodobań dzieci pozwólmy się im przemienić w ulubione zwierzęta oraz z pomocą zawodowego animatora stwórzcie niezapomniane wydarzenie.

Podczas Zoo Party nie może zabraknąć nie tylko zwierząt, ale i ciekawych rozrywek. W ofercie Whatevent znajdziecie interaktywną podłogę, rozszerzoną rzeczywistość, mobilne kino czy dmuchańce, które uświetnią wasze wydarzenie i wywołają radość u wszystkich dzieci.