Jubileusz to świetny pretekst do wspólnego biesiadowania. Czy to rocznica powstania firmy, otwarcia zakładu, albo rozpoczęcia nowego przedsięwzięcia, w każdym przypadku warto pomyśleć o organizacji wydarzenia z tej okazji i zaproszeniu na nie ważnych dla nas gości. Będzie to nie tylko zabawa, ale i czas na wspomnienia i docenienie wszystkiego, co w minionym czasie udało się wspólnie osiągnąć. Da to także siły i motywację do dalszej wytężonej współpracy.

Jak uczcić jubileusz?

Istnieją różne sposoby  świętowania jubileuszy. Popularną formą są eleganckie bankiety, zasiadane lub stojące, mające charakter eleganckiego i prestiżowego przyjęcia. Udział w nich biorą jedynie specjalnie zaproszeni goście. A jeśli szukamy czegoś w mniej poważnym tonie, przyjęcie można rozbudować o dodatkowe atrakcje, zabawy i pokazy, na przykład pirotechniczne czy fireshow, które dostarczą mnóstwa wrażeń.

 Co z organizacją?

Organizacja jubileuszu wiąże się z ogromem zadań i przygotowań, które są czasochłonne i wymagają uwagi. Trzeba podjąć wiele decyzji, znaleźć odpowiednie miejsce i termin, zaprosić gości, a to wszystko jeszcze ze stosownym wyprzedzeniem. W praktyce okazuje się to niezwykle stresujące i pracochłonne. W tej sytuacji najlepszym pomysłem jest powierzenie organizacji jubileuszu zawodowcom. Dzięki temu można mieć pewność, że jubileusz będzie na najwyższym poziomie, a samemu skupić się na radości świętowania.

 Profesjonalna organizacja jubileuszu

Agencja Whatevent od wielu lat zajmuje się organizacją jubileuszy, dbając o zadowolenie i komfort tak klientów, jak i ich gości. Zajmiemy się całym procesem organizacji: wybierzemy odpowiednią lokalizację, dobierzemy catering do indywidualnych wymagań, wyślemy eleganckie zaproszenia na wydarzenie. Zorganizujemy także transport w wybrane miejsce i zakwaterowanie dla gości. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym i scenografią, a w naszej ofercie znajdą Państwo wiele propozycji ciekawych atrakcji i pokazów.

Działamy na terenie całej Polski. Mamy doświadczenie w organizacji zarówno małych spotkań okolicznościowych, jak i większych imprez tematycznych. Oferujemy scenariusze na każdy budżet. Z nami każda okazja zostanie należycie uczczona i każdy jubileusz pozostanie niezapomnianym przeżyciem w pamięci gości!