Dwudziesty pierwszy wiek to czas ogromnego postępu technologii i bardzo szybki rozwój wirtualnej rzeczywistości. Coś, co kiedyś było tylko śmiałym wyobrażeniem, dzisiejsi inżynierzy przenoszą na codzienne życie. Organizując ważne wydarzenie, warto sięgnąć po odrobinę ciekawostek, obok których na pewno nikt nie przejdzie obojętnie. Właśnie takim niebywałym gadżetem będzie wybór interaktywnych prezentacji wyświetlanych na dowolnej płaszczyźnie.

Czym jest interaktywna ściana i podłoga?

Prezentacja zwykle kojarzy się z rzutnikiem i ekranem. Nadeszły jednak czasy, kiedy można wyjść ponad ten utarty schemat. Postaw więc na coś, co będzie nie małym zaskoczeniem dla wszystkich uczestników eventu. Interaktywna ściana i podłoga – lub inne podłoże, na przykład bar czy stół – jest już w twoim zasięgu! Czym zatem jest ten nowoczesny wynalazek? To innymi słowy projektor wyposażony w czujniki ruchu, dzięki czemu własnymi gestami możemy wpływać na przebieg prezentacji. Cały scenariusz projekcji zawiera kilkanaście animacji, z różnymi, dowolnie modyfikowalnymi efektami oraz muzyką. Wszystko zmienia się pod wpływem ruchu użytkownika. Pozwala to przenieść publiczność w zupełnie inny wymiar przedstawienia prezentacji.

Wynajem sprzętu

Sprzęt, który oferujemy na wynajem składa się z kilku ważnych elementów. Podstawą są kamery i projektory wyposażone w detektory ruchu, akrylowa podłoga oraz najnowszej generacji komputer PC. Do tego emitery podczerwieni oraz głośniki, pozwalające na niezależne odtwarzanie muzyki. Program posiada kilkanaście scenariuszy, do których możemy wprowadzić dowolne obrazy, na przykład logo twojej firmy, nowy produkt czy inne grafiki. Dostosujemy prezentacje do twoich indywidualnych potrzeb. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że wielkość wyświetlanego obrazu zależy od wysokości pomieszczenia w jakim będzie się odbywać event. Im wyżej można zainstalować projektor i kamery, tym większe pole do wyświetlania zostanie utworzone.

Postaw na jakość!

Decydując się na wynajem mat interaktywnych za pośrednictwem naszej agencji, możesz mieć pewność, że wybierasz najlepszą jakość na rynku. Lata doświadczenia w branży eventowej pozwalają nam na dobór najlepszych możliwych rozwiązań. Więc jeżeli potrzebujesz naprawdę kreatywnych pomysłów graficznych i chcesz zaskoczyć wszystkich uczestników eventu – wybierz wynajem interaktywnej ściany!0