Wyjazd na rafting

2022-04-21T01:06:50+02:0025 kwietnia 2022|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Rafting to zabawa dla starszych i młodszych. Dlaczego jest to świetny pomysł na integrację firmową i wspólny wyjazd? Cóż, powodów jest wiele, a jeśli jesteście ich ciekawi, to koniecznie przeczytajcie do końca! Rafting to swoistego rodzaju sport ekstremalny, polegający na spływie pontonem po rzece w sześć lub osiem osób. Rzeka może być spokojna lub zupełnie nie – rwąca i porywista. Od Waszej ekipy zależy, na jaki stopień emocji się zdecydujecie.

Zalety wyjazdu firmowego na rafting:

  1. Można odpocząć aktywnie, uprawiając sport – manewry i kierowanie pontonem może angażować Wasze mięśnie i spore pokłady energii
  2. Jest to zabawa kolektywna, dzięki czemu należy współpracować w grupie. Podnosi to standard komunikacji między Wami i zawiązuje więzi, dzięki czemu lepiej się poznajecie.
  3. Tego typu wyjazd gwarantuje endorfiny – zapewniamy, że uśmiech nie będzie schodził z Waszych twarzy i dostarczy Wam wiele radości i spełnienia – w końcu poczujecie, że żyjecie!
  4. Spędzanie czasu wśród natury koi zmysły, uspokaja i pozwala odkryć nowe horyzonty, a także nowe hobby lub po prostu sposób na spędzanie wolnego czasu. Rzeki są często okalane pięknymi lasami i innymi elementami przyrody, na które zwyczajnie miło popatrzeć!

Dlaczego warto dbać o atmosferę w pracy?

Budowanie więzi i dobrych relacji między współpracownikami jest fundamentem tworzenia dobrej firmy. To od stosunków międzyludzkich zależy pomyślność przeprowadzenia wielu spraw czy inicjatyw. Jeśli komunikacja między ludźmi nie jest prawidłowa, istnieje niebezpieczeństwo, że przedsięwzięcia biznesowe, plany i przeprowadzane operacje, legną w gruzach. Warto więc zadbać o odpoczynek, relaks i chwilę wytchnienia, aby zaopiekować się sobą i naszym samopoczuciem.

Jako firma eventowa wiemy doskonale, jak najlepiej zintegrować firmę. Sposobów jest wiele, jednak jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych jest wspólny wyjazd. Może być daleki, bliski, wymagający i zupełnie luźny. Wyjazd na rafting to wydarzenie dla osób lubiących aktywne spędzanie czasu i wymagających wrażeń od życia. Jeśli w związku z ofertą, macie do nas jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z nami, a opowiemy Wam o wiele więcej! Zapraszamy i do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE