Szkocka krata podbija świat. Miłośnicy tamtejszej kultury na pewno odnajdą się na evencie w takim stylu. Nie zabraknie kiltu i dobrej zabawy. Nie obędzie się bez profesjonalnej scenografii i fantastycznych rozrywek.

Scenografia po szkocku – klucz do imprezy

Scenografia szkocka zostanie przygotowana z dbałością o każdy szczegół. Część mężczyzn może przebrać się w tak popularny szkocki kilt, na ścianach zawisną szkockie flagi i regionalne dekoracje, a w tle będzie grała najlepsza muzyka. Kolejnym punktem scenografii szkockiej będą bale i beczki z najlepszym piwem. Nie zabraknie również symboli kraty na obrusach, poduszkach, serwetach i zasłonach.

Szkocka rozrywka na Twoim evencie

Atrakcje, które przygotujemy na tę okazję na pewno nie przejdą bez echa. Pierwszym punktem imprezy szkockiej będzie prezentacja mężczyzn w kiltach. Następnie odbędą się zawody na rzut balem. Później będzie można oglądać zmagania przy podnoszeniu beczek z piwem. Nie obędzie się również bez jego degustacji i oceny. Kolejna porcja rozrywki tuż po poczęstunku.

Animatorki będą czekały na osoby chętne do nauki składania szkockiej kraty. Konferansjer poprowadzi Państwa do świata szkockich pozdrowień. Następna atrakcja wieczoru to pokaz regionalnych tańców szkockim i gra na instrumentach. Chwila przerwy zostanie umilona szkockimi daniami: shortbreadem, kidney pie oraz haggis.

W kolejnej części wieczoru odbędzie się konkurs, w którym pary będą mogły zmagać się między sobą w szkockim tańcu. Dla chętnych, zostanie wydzielone specjalne miejsce z foto-budką, w której uczestnicy wykonają pamiątkowe zdjęcia. Na koniec, goście wyruszą do wspólnego tańca, karaoke oraz biesiady przy stole zastawionym szkockimi potrawami oraz najlepszymi gatunkami wybornego whisky.

Organizacja Twojej imprezy w szkockim stylu

W agencji Whatevent znajdziesz wyszkolony zespół pracowników, który pomoże Ci  w profesjonalny sposób zorganizować imprezę w stylu szkockim. Chętnie zaplanujemy wszystko za Ciebie. Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną.