Wyjazd na ryby – jak za starych dobrych lat

2021-07-20T15:10:13+02:0017 lipca 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

W dobie, gdy atrakcji raczej przybywa – a nie ubywa – trudno jest przypomnieć sobie stare, dobre czasy, gdy największą frajdą dla dzieci był wyjazd z ojcem na ryby. Długo oczekiwany okres wakacji letnich, dobra pogoda, wędki i pozytywne nastawienie. Człowiekowi niczego nie było potrzeba do szczęścia prócz chwili obcowania z dziką przyrodą. Dzisiaj owo podejście do życia zdaje się wracać na salony, ponieważ miasto zdaje się coraz bardziej przytłaczać. Jeśli również ulegliście wirowi miejskiej gonitwy, zabierzcie się z nami na ryby, a odkryjecie w sobie radość młodzieńczych lat.

 

Jakie przyrządy trzeba zabrać ze sobą na taką wyprawę?

  1. wędki i przyrządy wędkarskie, typu spławiki i podbierak – dzięki nim schwytacie swoją długo wyczekiwaną zdobycz.
  2. wygodne ubranie – na łonie natury łatwo o plamę czy zagniecenia, dlatego ważne, by czuć się swobodnie w swoim odzieniu
  3. krzesełka wędkarskie – dzięki nim niejeden staw był świadkiem ciekawych rozmów o życiu i zachwytu przyrodą,
  4. i przede wszystkim – dobry humor – ponieważ grunt to dobra zabawa i odpoczynek, a przy wyjazdach integracyjnych ze swoją firmą, nie potrzeba niczego więcej, niż uśmiech na ustach i pogoda ducha.

 

Wyjazd na ryby nie musi być nudny. Jakie atrakcje mogą czekać nad stawem na zapalonych wędkarzy?

  1. foodtruck – bo przecież coś trzeba jeść podczas wielogodzinnego czekania na swoją przyszłą zdobycz,
  2. namioty z grami planszowymi w środku,
  3. koce piknikowe i stoiska z lemoniadą,
  4. quady, którymi można udać się w podróż po okolicznych polach i polanach,

 

Zarzućcie wędki na naszą ofertę i ruszcie kołowrotki w ruch! Jesteśmy firmą eventową, która od lat zajmuje się kompleksową organizacją tego typu wydarzeń. Jeśli trud organizacyjny Was przytłacza bądź chcielibyście mieć problem organizacyjny „z głowy”, skontaktujcie się z nami, a opowiemy Wam o szczegółach oferty. Do kogo jest kierowana? Do wszystkich – zarówno kobiet i mężczyzn – którzy marzą o spokojnej wyprawie na łono natury, dlatego – naturalnie – zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE