Wcale nie musicie dostać zaproszenia, aby iść na wesele! Garnitur, elegancka sukienka, butelka dobrego trunku i oczywiście chęć do zabawy – tylko tyle potrzeba, by poczuć się, jak na prawdziwym weselu. Dlaczego więc nie zafundować sobie atmosfery święta, weselnego tortu i oczepin… bez okazji? Wesele bez pary młodej tez się może odbyć! Z naszą pomocą zorganizujemy świetną imprezę tematyczną właśnie w tych klimatach. „Będzie zabawa! Będzie się działo i znowu nocy będzie mało”!

Co Was czeka na imprezie?

Jak klimat weselny to i warto by było zabrać udział w różnych zabawach. Tu nie tylko liczy się dobra muzyka i alkohol. Dobra zabawa jest priorytetem zadowolenia gości. Czekają na Państwa gry, takie jak:

  • Zdobywanie fantów, czyli przynoszenie prowadzącemu rzeczy o które poprosi. Mogą to być owoce, pasek od spodni, kolczyki, butelka wody, portfel, bransoletka, krawat, zapałki itp. Każdy uczestnik musi przynieść po tej samej rzeczy, którą wybrał prowadzący zabawę, a osoba, która zrobi to ostatnia lub nie wykona zadania, odpada.
  • Jedzie pociąg z daleka! Zabawa, która jest organizowana na praktycznie każdym weselu. Prosta a zarazem daje ogrom radości i uśmiechu na twarzach.
  • Taniec na gazetach – trochę klimaty karnawału, aczkolwiek zabawa to zabawa! Polega ona na dobraniu się w pary i tańczeniu na gazecie. Schody zaczynaja się od momentu, gdzie prowadzący zatrzymuje muzykę i każe złożyć gazetę na mniejszą kostkę, i taka kółko. Wygrywa ta para, której uda się utrzymać na jak najmniejszym skrawku gazety.
  • Kareta – zabawa chyba wszystkim znana. Przynosi ogrom śmiechu i wspomnień. Prowadzący wyznacza kilka osób do historyjki, każda z nich ma swoje zadanie. Po wyczytaniu swojej posady, musi wstać i okrążyć krzesełko do około. . Osoba, która nie zareaguje na imię, albo zareaguje na inne jest „karana” wypiciem kieliszka wódki.

Gier i zabaw weselnym mamy mnóstwo. My podaliśmy tylko kilka z nich, te, które najbardziej przypadają do gust naszym klientom. Dodając do tego piękną sale, dobrego Dj-a lub orkiestrę, możemy przenieść się w prawdziwe klimaty wesela.
Czekają na Państwa również atrakcje takie jak wniesienie wspólnego toastu, pokaz fajerwerków, fotobudka, muzyka na żywo, drinkbar i wiele, wiele innych konkursów. Jesteśmy przekonani, że nie przejdą Państwo obok tej propozycji obojętnie. To świetny pomysł, aby wybawić się ze znajomymi czy rodziną, bez szukania pary młodej. Każdemu czasem brakuje pożarnej muzyki i „wytańczenia się”. Zapraszamy Was do kontaktu z naszą grupą eventową, która profesjonalnie zajmie się organizacją całej imprezy. Wszystko w naszych rękach. Waszym zadaniem i znalezienie odpowiedniego ubioru i zabranie ze sobą dużej porcji energii!