Panowanie królowej Wiktorii Hanowerskiej przypada na niemal cały wiek dziewiętnasty. To czasy potęgi Imperium Brytyjskiego i rewolucji przemysłowej, kolonializmu i surowych konwenansów społecznych. Jak każda epoka, i ta miała swoje blaski i cienie. Tym, co obecnie jest najsilniejszym skojarzeniem związanym z czasami wiktoriańskimi, jest moda. Panie nosiły ciasne gorsety i obszerne suknie, panowie eleganckie fraki i cylindry. Stroje te, bogate w detale i zdobienia, świadczyły o materialnym statusie.

Blask arystokratycznego salonu

Wszelkie rozrywki tamtego okresu, ze względu na silne podziały klasowe i różnice gospodarcze, należały jedynie do arystokracji. Jak bawiła się szlachta? Nie były to jedynie nudne posiedzenia przy kolacji czy bale w rezydencjach, albo polowania, choć i tak bywało. Popularnością cieszyły się opera i musicale, a nawet cyrk. Mężczyźni zajmowali się hazardem, odwiedzali kluby i kasyna. Ciekawość wzbudzały zjawiska paranormalne, przez co częstymi atrakcjami były pokazy iluzjonistów czy hipnotyzerów. Wiedziano wtedy dobrze, jak się nie nudzić!

Niepowtarzalny bal

Czasy wiktoriańskie to gotowa inspiracja do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery na swoim własnym wydarzeniu. Impreza tematyczna, firmowa, nawet jubileusz – wszystko to bez wątpienia uświetni dodanie elementów dziewiętnastowiecznego dworu. Goście poczują się jak prawdziwi arystokraci! Jednak dekoracje czy stroje, choć niezbędne w budowie oczekiwanego klimatu, nie są wszystkim. By prawdziwie przenieść się na arystokratyczne salony, potrzebne będą odpowiednie atrakcje. I tu mamy gotowe pomysły: mobilne kasyno, pokaz iluzji, występy muzyczne i taneczne – to wszystko już dziś może zagościć właśnie na Twoim evencie.

Twój dwór może stanąć wszędzie!

Wykreowanie klimatu wieku dziewiętnastego nie jest żadnym wyzwaniem dla specjalistów, tworzących zespół agencji eventowej Whatevent. Wprowadzimy w życie każdą wizję. Na tworzeniu wydarzeń znamy się, jak nikt inny. Z pełnym profesjonalizmem zajmiemy się całokształtem organizacji. Zapewnimy nie tylko dekoracje, które nasi fachowcy zaaranżują i zamontują na miejscu, ale również oprawę dźwiękową i atrakcje. Działamy na terenie całego kraju, a wszystko, co niezbędne, dowieziemy we wskazane przez Ciebie miejsce. Nie pozwolimy, by uczestnicy się nudzili! Nam możesz zaufać!