Myśląc o górskich sportach zimowych jako pierwsze przychodzą nam na myśl narty. Ogólnie zima kojarzy się nam z mniejszymi możliwościami organizacji imprez pracowniczych. Dobra agencja eventowa ma jednak w zanadrzu wiele interesujących propozycji, które mogą okazać się bardzo atrakcyjne i rozwojowe. Tak więc, gdy zapadła decyzja o zimowej integracji, nie pozostaje nic innego jak wybrać coś ciekawego, co być może będzie niespodzianką dla jej uczestników. Gdy jednak brakuje nam koncepcji, możemy całkowicie zdać się na doświadczenie agencji eventowej, która wszystko zorganizuje za nas.

Narty, narty i co dalej?

Oczywiście impreza na nartach ma swoje plusy i oferuje wiele możliwości zabawy, organizacji ciekawych konkurencji i pracy zespołowej. Dla wszystkich chętnych na nieco inne spędzenie czasu, agencja eventowa może zorganizować zimową wycieczkę w góry. Wystarczy wykorzystać śnieżne rakiety na buty i kijki, aby móc podziwiać niesamowite i zapierające dech w piersiach górskie widoki spowite zimową aurą. Kolejną atrakcją może być wyjazd w słowackie źródła termalne. Znajdują się niedaleko granicy Polski, co mocno zachęca do odwiedzin. Parki wodne, jacuzzi i kąpieliska pozwolą się zrelaksować i odstresować, a animatorzy zadbają o dodatkową zabawę przeprowadzając różne gry i konkurencje. Będąc już na Słowacji warto skorzystać z toru saneczkowego. Do wyboru mamy tam dwie opcje – sanki klasyczne, a także sanki dużo szybsze, w sportowej wersji. Każdy zwolennik mocnych wrażeń zagwarantuje tam sobie nie tylko zastrzyk, ale wręcz całą kroplówkę podnoszącą poziom adrenaliny.

Impreza kilkudniowa

Dodatkowym plusem zorganizowania chociażby dwudniowego pobytu w górach, jest możliwość zakwaterowania w Polsce lub na Słowacji. Wyjazd zagraniczny zawsze jest atrakcyjny – może być to równie dobrze jednodniowy wypad, na przykład w termy, w połączeniu ze zwiedzaniem tej części Słowacji, która zimą wygląda wyjątkowo pięknie. Agencja eventowa przygotuje taki wyjazd z dbałością o każdy szczegół, umożliwiając jego uczestnikom wyniesienie najpiękniejszych wspomnień z tej wycieczki. Kilkudniowy wypad pozwoli na jeszcze większą integrację i daje więcej możliwości zorganizowania czasu. Góry zimową porą są piękne i naprawdę warto skorzystać z warunków jakie stwarzają o tej porze roku.