Kto z nas nie kocha kwiatów? Kwiaty cieszą oczy nie tylko oczy ogrodników czy florystów. Miło jest patrzeć na piękne kolorowe rośliny. Wydaje się wtedy tak, jak gdyby nasze oczy odpoczywały. Dodatkowo kwiaty wydzielają niesamowicie przyjemny zapach, który rozbudza nasze zmysły i stajemy się szczęśliwsi. Miło, jest spędzać czas w otoczeniu kolorów i natury, dlatego mamy dla Was kolejny pomysł na imprezę, której jeszcze nie było! Impreza z motywem kwiatowym!

Nie tylko sztuczne kwiaty i scenografia.

Na imprezie, na której motywem przewodnim są kwiaty, nie może zabraknąć żywych roślin. Sala, w której będzie odbywać się impreza, będzie cała przystrojona roślinami. Zauważycie, nie tylko bukiety, ale i przepiękne rośliny w donicach. W takim otoczeniu miło będzie słuchać muzyki, tańczyć i rozmawiać ze znajomymi. Każdy z gości na pewno poczuje się zrelaksowany. Rośliny mają magiczną moc, która wpływa na nas w pozytywny sposób. Nie ma człowieka, który w otoczeniu natury, czułby się zestresowany. Ten świeży zapach, który będzie unosił się w powietrzu, pokocha każdy.

Tematyczna zabawa

Oprócz żywych kwiatów w donicach czy w postaci bukietów nie zabraknie również tych sztucznych, jednak ciężko będzie je rozróżnić od żywych. W związku z tym będziemy chcieli zaproponować Wam konkurs, który podkreśli temat imprezy. Uczestnicy, będą mieli za zadanie odróżnić żywe kwiaty od tych stworzonych ze sztucznych materiałów. Nie będzie można dotykać roślin, trzeba będzie zdać się na inne zmysły!

Niesamowita degustacja

Goście podczas zabawy, będą mieli okazję spróbować jadalnych kwiatów. Taka degustacja będzie ekscytująca bowiem niewielu ludzi miało okazję przetestować smak jadalnych kwiatów. Zazwyczaj stanowią ozdobę w potrawach i większość osób nie zdaje sobie sprawy, że może je zjeść. To naturalne, dlatego my przygotujemy kwiaty, które będą stanowić element konsumpcji.

Tak przygotowana impreza tematyczna, spodoba się zaproszonym gościom i na pewno będzie wspominana przez długi czas. Warto tworzyć wyjątkowe zabawy tematyczne, które są oderwane od rzeczywistości. Ze zwykłej „potańcówki” możemy zrobić niesamowitą zabawę tematyczną, okraszoną wyjątkowymi atrakcjami.