Atrakcje na imprezy integracyjne powinny przede wszystkim odstresować Twoich pracowników. Co więcej ich dobre zorganizowanie wpłynie na to, że zapamiętają wyjazd na długo. Organizując dobrą i udaną imprezę integracyjną inwestujesz w swoich pracowników. Jest to niezwykle ważne jeśli oczekujesz od nich wydajności i chcesz, aby ich wzajemne relacje opierały się na zaufaniu i  przyjaźni. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych według nas pomysłów na atrakcje na imprezy integracyjne dla firm. Może to posłużyć dla Ciebie jako pomoc w zorganizowaniu imprezy idealnej.

Warsztaty samoobrony

Ciekawa opcja nie tylko dla panów. Również paniom przyda się poznanie wielu ciekawych chwytów, których miejmy nadzieję nigdy nie będą musiały wykorzystać. Warsztaty z samoobrony to świetna atrakcja fizyczna. Co więcej ćwiczenia w parach mogą zintegrować całą grupę.

Strzelnica z wykorzystaniem paintballu

Kolejna propozycja, która rozrusza Twoich pracowników. Wspólny cel zintegruje Twoją firmę, a co więcej zapewni wiele zabawy.

Sauna

Choć brzmi banalnie to ten pomysł zyskuje coraz większą popularność. Wspólna regeneracja obniży poziom stresu Twoich pracowników. Co więcej taki rytuał ma dobroczynne działanie dla całego organizmu i zapobiega gromadzeniu się zmęczenia w komórkach naszego ciała.

Gra miejska

To kolejny pomysł na udaną integrację. Firmy specjalizujące się w organizacji tego typu gier doskonale wiedzą jak wykorzystać przestrzeń miejską. Co więcej dzięki unikalnej fabule gry teamy zorganizowane z pracowników Waszej firmy będą mogły przenieść się w czasie do przyszłości lub przeszłości. Taka gra z pewnością pobudzi kreatywność, zapewni ciekawą rywalizację grup oraz pozwoli zapomnieć o codziennych obowiązkach w pracy.

Ekstremalny wyjazd integracyjny

Na taki wyjazd pracownicy Twojej firmy będą musieli uzbroić się w dużą dawkę energii. Podczas ekstremalnego wyjazdu integracyjnego będzie z pewnością dużo biegania, skakania, czołgania się w błocie oraz strzelania. Panie powinny zatem zamienić swoje szpilki na nieco wygodniejsze obuwie, a panowie garnitur na komplet moro. Taki wyjazd dla wielu z pracowników będzie przełamaniem swoich granic, ale gwarantujemy, że każdy z nich na długo zapamięta taki wypad.

Ścianka wspinaczkowa

Taka atrakcja świetnie sprawdzi się zarówno dla fanów wspinaczki jak i dla tych pracowników, którzy nie mieli do czynienia z tego typu aktywnością. Wspólne zdobywanie szczytów zawsze integruje.

Jeśli spodobał Ci się któryś z pomysłów to napisz do nas. Zajmiemy się zorganizowaniem idealnej imprezy integracyjnej od A do Z. Nasza firma to wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość usług, które oferujemy. Jeśli masz pomysł na inną atrakcję to nie martw się! Dołożymy wszelkich starań, aby zorganizować dla Ciebie to, co tylko sobie wymarzysz.