Scena na event – wynajem

2020-11-17T01:24:15+01:0021 listopada 2020|Agencja Eventowa, Wynajem sprzętu|

Organizacja eventu to cała masa spraw do załatwienia. Śmiało można powiedzieć, że zorganizowanie imprezy od A do Z to nie lada wyczyn. W pierwszej kolejności zwykle myśli się o tych największych atrakcjach, na przykład o wynajęciu kultowego zespołu na imprezę w plenerze. Jednak aby event mógł się odbyć potrzebne są także, a może przede wszystkim, odpowiednie sprzęty – w tym scena.

Trudno wyobrazić sobie event bez sceny. Przede wszystkim jest to miejsce, w którym gwiazdy wieczoru mogą zaprezentować swoje umiejętności – czy to wokalne, czy taneczne. Scena zapewnia także lepszą widoczność uczestnikom eventu, a przy tym wyznacza wyraźną granicę, której goście nie powinni przekraczać. Z drugiej strony scena ułatwia również kwestie czysto organizacyjne. Dużo łatwiej rozstawić wszystkie sprzęty na scenie, niż na ziemi, pośród trawy.

Wybór sceny na event

Czym kierować się przy wyborze sceny na event? Przede wszystkim weź pod uwagę miejsce, którym dysponujesz, a także wielkość samego eventu. Mowa tutaj nie tylko o planowanej liczbie uczestników imprezy, ale także gości specjalnych. Im więcej osób pojawi się na evencie, tym scena powinna być większa – zapewni to lepszą widoczność. To samo tyczy się gwiazd, które zaprosiłeś na swój event. Jeśli wśród nich są zespoły liczące większą liczbę osób, scena powinna być odpowiednio większa.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wynajmie sceny na event? Istotne znaczenie mają wzmocnienia, w które wyposażona jest scena, a także atesty. Wszystko to będzie miało wpływ na bezpieczeństwo użytkowania sceny. Warto również sprawdzić czy na danej scenie można umieścić ewentualne banery reklamowe.

W przypadku, gdy zależy Ci na czasie, sprawdź również ile czasu zajmie montaż sceny. Część scen da się zmontować nawet w godzinę! Oczywiście o transport, montaż i demontaż zadba wykwalifikowany zespół.

Perfekcyjna scena z Whatevent

Event zbliża się wielkimi krokami, prawie wszystko dopięte jest na ostatni guzik, a nie wybrałeś jeszcze sceny? Przychodzimy z pomocą! Mamy w swojej ofercie i te małe, i te duże. Dobierzemy odpowiednią do Twojego eventu. Każda z nich posiada odpowiednie atesty – wynajmujemy tylko sceny, których jesteśmy w 100% pewni. Doświadczony zespół dowiezie scenę na wybrane przez Ciebie miejsce, a także zajmie się jej montażem i późniejszym demontażem.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE