Wynajem mobilnego laboratorium

2022-06-27T21:18:24+02:0022 czerwca 2022|Agencja Eventowa, Wynajem sprzętu|

Laboratorium może mieć różne przeznaczenia na evencie. Dzięki temu przyciągnie wzrok niejednego gościa. Wydobywający się dym z probówek, neonowe światełka, dziwne odgłosy gotujących się cieczy i te wielobarwne substancje o wszystkich kolorach tęczy, Brzmi ciekawie, prawda? W takim miejscu można przyrządzać jedzenie lub tworzyć drinki, organizować pokaz z mieszania mikstur lub ukryć prezent dla solenizanta bądź inny przedmiot w zabawie w podchody. Możliwości jest wiele, a my uwielbiamy tego typu sprzęty. To jak, dacie się zarazić tym uwielbieniem do laboratoriów?

Jakie zadania może spełniać laboratorium?

  1. Miejsca do zabawy i edukacji dla dzieci – dzięki eksperymentom i bezpośrednim doświadczeniom, najmłodsi uczą się i lepiej zapamiętują. Takie zajęcia np. na zabawie urodzinowej to świetne rozwiązanie.
  2. Uczestnicy eventu mogą tak mieszać trunki lub oglądać pokaz chemiczny – a to zawsze przyciąga wzrok, ponieważ lubimy to, co nieznane i tajemnicze.
  3. Może być elementem escape roomu – taka gra na czas rozwija neurony i daje nam zastrzyk adrenaliny oraz endorfin, dzięki czemu jesteśmy szczęśliwsi.

Mobilne sprzęty – zalety:

  1. Są łatwe do przemieszczania – A to ułatwia logistykę i organizację całego przedsięwzięcia,
  2. Są bezpieczne – dzięki czemu nadają się zarówno na imprezy dla dzieci, jak i dorosłych –
  3. Mają mniejsze gabaryty – dzięki czemu nadadzą się na wydarzenia, odbywające się na mniejszych powierzchniach, ponieważ swoją wielkością nie przytłoczą pomieszczenia,
  4. Można je dostosować do okoliczności – na przykład poprzez specjalne dekoracje, tematyczne dodatki czy nawet inny mobilny sprzęt.

W laboratorium można robić wiele ciekawych rzeczy… Jako firma eventowa jesteśmy specjalistami od ciekawych wydarzeń i eventów, dlatego jeśli ta oferta rozbudziła Waszą ciekawość, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Z chęcią podpowiemy, jak sprawić, by Mobilne laboratorium stało się prawdziwym hitem na Waszym wydarzeniu. Jest to pomysł uniwersalny i niebanalny, dlatego wszyscy uczestnicy z pewnością zapamiętają ten event na długo. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE