Aby poczuć na własnej skórze adrenalinę związaną z dzikim zachodem wcale nie musimy wybierać się w podróż na drugi koniec świata. W małym miasteczku na Śląsku kila lat temu zostało otwarte miasteczko westernowe Twinpigs.

Atrakcje dzikiego zachodu

Twinpigs to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ważne ile masz lat, czy jesteś duży czy mały. Różnorodność gwarantuje doskonałą zabawę o każdej porze dnia. Dzieci wyśmienicie spędzą czas w wiosce indiańskiej poznając przy okazji historię ludzi zamieszkujących niegdyś w tipi. Dodatkowo najmłodsi mogą wyszaleć się na placu zabaw, w wesołym zakątku Lucky Luke’a i kolejce górskiej, a także sprawdzić się jako płukacz złota. Dla tych nieco starszych do dyspozycji zostaje strzelnica, whisky karuzela, kino 3D i 5D. Każdy może spróbować swoich sił w kuźni kowalskiej, a w Old Foto Studio wcielić się w mieszkańców Dzikiego Zachodu.  To oczywiście jedynie zalążek atrakcji jakie tam znajdziemy – dlatego bardzo mocno zachęcam do odwiedzenia tego magicznego miejsca.

Coś na ząb dla każdego kowboja

Westernowe restauracje zachęcają nie tylko swoim klimatem, ale przede wszystkim wyśmienitym jedzeniem. Restauracja Texas to ciekawe połączenie kuchni amerykańskiej z potrawami związanymi ściśle ze śląską tradycją. Miejsce to kryje w sobie również historie górnośląskiej osady, która niegdyś istniała w Teksasie. Kolejnym miejscem jest Old West Grill & Pub. Jak sama nazwa wskazuje, można tam skosztować  wyśmienitych burgerów i spędzić miło czas w gronie znajomych. Jeżeli masz jednak ochotę na coś słodkiego, koniecznie wejdź do kawiarni Pan Cake. Kawa  i desery rodem z Ameryki ucieszą każde podniebienie.

Impreza firmowa w Twinpigs

Nie trzeba zastanawiać się nad scenografią i tematyką gdy miasteczko westernowe podaje nam je na talerzu. Ważne, aby tak doskonały klimat utrzymać podczas imprezy, a to wyzwanie dla doświadczonej agencji eventowej. Animatorzy wprowadzą odpowiedni nastrój i zadbają o dobrą zabawę. Twinpigs oferuje bardzo wiele atrakcji, a dzięki profesjonalnej agencji  nie będzie trzeba się martwić o to, że coś zostanie pominięte. Miasteczko dysponuje również salą konferencyjną i hotelem, co pozwoli połączyć pracę z integracją. Po ważnej konferencji można stać się świadkiem napadu na bank lub pojedynku rewolwerowców.  Czyż to nie wspaniały pomysł na oderwanie się od rzeczywistości?