Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że jazda quadem jest świetną zabawą, pełną różnorakich emocji oraz adrenaliny. Sam zakup tego pojazdu jest jednak niebywale kosztowny. Nabycie dobrego quada, który nie będzie ulegał co chwilę awarii, to niekiedy koszty przekraczające nawet osiem do dziesięciu tysięcy złotych. Jeśli zatem zależy Ci na wakacyjnej, kilkudniowej lub nawet kilkugodzinnej jeździe, zdecydowanie nie warto decydować się na zainwestowanie tak znacznych pieniędzy w chwilę zabawy. Znacznie lepszą opcją będzie z pewnością wynajęcie quada. I to nie jednego! Świetnym pomysłem jest zorganizowanie kilkuosobowego wypadu na quadach, niezależnie od tego, czy chcesz udać się na taką wyprawę z rodziną, czy na przykład kolegami z biura. Warto pamiętać o kilku kwestiach, między innymi o tej, że aby poruszać się quadem po polskich drogach, musisz mieć prawo jazdy na pojazdy tego rodzaju. W związku z tym nie zaleca się wynajmowania quada przez osoby, które nie skończyły jeszcze osiemnastego roku życia i nie zdobyły odpowiednich uprawnień – dla nich jednak jest nadzieja w postaci specjalnych torów poświęconych jeździe na quadach czy niewielkich motorach, które często można spotkać w nadmorskich miejscowościach wypoczynkowych oraz innych takich miejscach.

Olbrzymi wybór quadów

Wiele wypożyczalni oferuje pełen zakres usług, ale niektóre wymagają, aby quad był po wyprawie umyty oraz zatankowany do pełna lub oddany z taką ilością benzyny, jaką posiadał tuż przed wypożyczeniem. Należy zapoznać się dokładnie z ofertą konkretnej wypożyczalni, aby później nie zaliczyć tak zwanej wtopy i nie musieć płacić kary finansowej czy ponosić innych konsekwencji. Na szczęście pracownicy w takich miejscach zwykle są uczciwi i powiedzą o wszystkich szczegółach związanych z wynajmem quadów. Nie ma się zatem co martwić, wystarczy być uważnym. W grupie znajomych lub rodziny będzie o to znacznie łatwiej.

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zorganizować wyjazd na quadach, który usatysfakcjonuje wszystkich jego uczestników, zgłoś się do nas i miej spokój. Zdajemy sobie sprawę, jak trudne może być dopracowanie wszystkich szczegółów, ale my jesteśmy w tym doświadczeni i oferujemy pomoc w zaplanowaniu każdego aspektu podróży, począwszy od wynajęcia noclegu, aż po wynajem quadów.