Czym jest Bubble Football? To bardzo zabawne spędzenie czasu w grupie, która polega na grze w piłkę nożną, ale w zupełnie nie klasycznym stylu. Każdy uczestnik gra w zespole i jest ubrany w przezroczyste bańki kule, które są jak duża dmuchana bąbelkowa osłona całego ciała.  Bieganie w takim stroju po boisku nie sprawia za dużo problemu, do momentu, kiedy uczestnicy nie zaczną się od siebie obijać. Wówczas można się przewrócić i tworzyć śmieszne sytuacje, szczególnie wtedy, kiedy nie można trafić w piłkę w jaką się gra.

Dlaczego warto zaaranżować Bubble Football na firmowym pikniku?

Gra w Bubble Football to ogromna ilość śmiechu i szalonej zabawy. Pozwala uczestnikom zdecydowanie szybciej się zintegrować niż w przypadku innych dyscyplin sportowych i w pełni pośmiać się z własnych niemożności, które są spowodowane kulami w jakich znajdują się uczestnicy. Poznaje się wtedy swoje ograniczenia i szuka rozwiązań, które przekładają się również na życie i firmowe działania. Ten niezwykły football, to wspaniała pamiątka z wyjazdu firmowego, i możliwość zagrania w dyscyplinę, która nie jest tak popularna jak inne atrakcje czy umiejętności związane z grami  zespołowymi.

Kiedy takie kule pojawią się na firmowym pikniku, wzbudzają ogromne zainteresowanie, nawet wtedy kiedy jeszcze nie zostaną ubrane na uczestników. Pikniki mają to do siebie, że opierają się głównie na spożywaniu piknikowych potraw, grillowania czy relaksie na trawniku. Niekiedy uzupełniają je mniej aktywne atrakcje jak paletki czy odbijanie piłki do siatkówki.

Na wyjeździe firmowym można zaskoczyć swoich pracowników i  pracodawców możliwością która również jest grą zespołową, ale o zdecydowanie bardziej wyszukanej formie.

Dlaczego Bubble Football jest tak lubiany?

Poza samą grą, uczestnicy mogą w Bubble Football poczuć jak to jest się turlać, bez obawy o uszkodzenie ciała, stanąć na głowie, a nawet odbić się tak wysoko, że upadek nie będzie bolesny. Piknik, na którym wszyscy zagrają e tego typu gr, skłoni do częstszego ruchu i odkrywania większych możliwości spędzania czasu. Każdy kto spróbował atrakcji na własnej skórze, ten wie, że wszyscy biorący czynny udział w grze, pozbywają się kompleksów, zahamowań, a także obaw o swoje własne życie. Tu wszystko jest możliwe  i nieprzewidziane.