Marzec zwykle przypomina o tym, jak ważną rolę w życiu i w pracy pełnią kobiety. Ósmy dzień tego miesiąca kojarzy się zapewne ze sławnymi goździkami. Czasy jednak się zmieniają i atrakcji jakie zafundować można specjalnie dla żeńskiego grona w ten dzień, nie sposób zliczyć na palcach jednej ręki. Wykonując ukłon w stronę damskiego grona pracowników, można przygotować dla pań warsztaty z tańca.

Taniec brzucha dla każdej damy

Wydawać by się mogło, że to tytuł trochę przekorny – jednak taniec brzucha to świetna zabawa dla każdej kobiety, niezależnie od wieku. Pozwala na wyzwolenie w sobie zmysłowości i kobiecości i sprawia, że w każdej z przedstawicielek tak zwanej słabej płci, rośnie poczucie własnej wartości i pewności siebie. Te dwie cechy są bardzo cenne w dzisiejszych czasach, więc warto je pielęgnować. Taniec brzucha pochodzi z Bliskiego Wschodu i cechuje go połączenie kilku styli tańca, tworząc coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Jego zaletą jest możliwość wykonywania go pojedynczo lub w grupie, co zasadniczo tworzy wspaniały pomysł na warsztaty. Wbrew nazwie, którą znamy w Europie (w krajach wschodu tłumaczy się nazwę jako „taniec orientalny” bądź „taniec wschodu”, praca mięśni brzucha to tylko niewielka część elementów, które wykonuje się podczas tego tańca. Polega on raczej na wprawianiu w drgania mięśni całego ciała, w zależności od wykonywanego ruchu. Podstawy tańca skupiają się głównie na ruchu, jednak zaawansowane tancerki wykorzystują podczas tańca przeróżne rekwizyty.

Organizacja warsztatów z tańca brzucha

Wraz z naszą agencją możesz zorganizować warsztaty – niespodziankę dla wszystkich kobiet zatrudnionych w twojej firmie. Będzie to na pewno miła i zaskakująca forma celebracji tego dnia. Wybierając Whatevent wybierasz lata doświadczenia w organizacji eventów oraz zespół najlepszych praktyków i specjalistów w swoich dziedzinach. Warsztaty poprowadzone przez naszą agencję to gwarancja fantastycznej zabawy i niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestniczek tych oryginalnych zajęć. Oczywiście gwarantujemy pełną obsługę, wraz z wynajęciem charakterystycznych dla tego tańca strojów. Uzupełnieniem takiego eventu może być fotobudka lub obsługa fotograficzna, dzięki czemu wszystkie panie otrzymają dodatkowo dla siebie fantastyczną pamiątkę.