Dobry trunek to podstawa każdej porządnej imprezy! Likiery smakowe są bowiem delikatne, a jednocześnie rozluźniają zebranych i wprowadzają w odpowiedni nastrój. Z drugiej zaś strony, mogą też stanowić formę ozdoby, szczególnie jeśli są ładnie podane. My proponujemy Państwu dzisiaj grającą fontannę z kolorowymi likierami smakowymi. Jest to doskonała opcja dla prawdziwych koneserów i estetów. Fontanna zrobi prawdziwą furorę na różnej maści wydarzeniach.

Na jakie imprezy fontanna nada się doskonale?

  1. Na wesela – fontanna może być bowiem także złożona z czekolady, owoców, sosów i lemoniady,
  2. Na integracje firmowe – najlepiej zacieśniać więzy między pracownikami właśnie przy okazji jedzenia lub picia, ponieważ ten wspólny moment spożywania posiłku powoduje, że czujemy się ze sobą bliżej,
  3. Na eventy związane z gastronomią – bo nic tak nie podnosi poziomu wydarzenia, jak możliwość degustacji ciekawych smaków

Atrakcje interaktywne – mówimy im tak!

Często się zdarza, że niezupełnie wiemy, jak urozmaicić nasze wydarzenie. Z pomocą przychodzi nam mnogość atrakcji, typu pokazy, warsztaty czy stoiska. Uwielbiamy atrakcje interaktywne, ponieważ dzięki nim wszyscy goście i uczestnicy mogą poczuć je na własnej skórze. Fontanna, do której można podejść i samemu nalać sobie do kieliszka kolorowego likieru z pewnością zrobi wielkie wrażenie na Waszym evencie! Jest to rzecz niepopularna, ale na tyle oczywista, by wszyscy wiedzieli, jak z niej korzystać. Dzięki temu każdy zapamięta event na długi czas. Jeśli też uwielbiacie niebanalne rozwiązania, to koniecznie się z nami skontaktujcie i zajrzyjcie do naszych innych ofert!
Nasza firma eventowa z chęcią pomoże Wam uczynić Wasz event pięknym i niezapomnianym. Zajmujemy się różnymi wydarzeniami już od wielu lat, dzięki czemu wiemy doskonale, czego możecie potrzebować. Jeśli macie specyficzne potrzeby albo pytania – to śmiało do nas piszcie, a postaramy się opowiedzieć na Wasze oczekiwania. Możecie się z nami skontaktować telefonicznie albo mailowo – jak Wam wygodniej. Bardzo serdecznie zapraszamy i pamiętajcie – cały świat to wielki event, dlatego warto uczynić go pięknym i niezapomnianym!