Kilka lat temu Bollywood był bardzo znanym stylem, który gościł na wielu imprezach, przekładał się na modę, wystrój wnętrz, i był powodem do organizowania wielu przyjęć i imprez okolicznościowych, tematyki wieczorów panieńskich czy urodzin. Bollywood stał się także popularny, pojawiając się w wielu filmach i serialach polskich. Wszystko rozpoczęło się od bollywoodzkich filmów, które przeniosły się na produkcje polskie. Pokazywano w nich bollywoodzką muzykę, aranżacje wnętrz i wątki z życia indyjskich bohaterów. Filmy Bollywood charakteryzuje kolorowa oprawa, dużo muzyki z dominacją tańca, i bardzo ciekawe historie życiowe głównych bohaterów tych filmów. Nic więc dziwnego, że wiele osób utożsamia się z nimi i uważa filmy Bollywood za jedne z lepszych produkcji kinowych i telewizyjnych.

Dlaczego warto wykonać imprezę w stylu Bollywood?

Bollywood charakteryzujący się kolorami, muzyką, tańcem, morałem, wspaniałymi krajobrazami i historiami, pokazuje barwy życia w jego każdym aspekcie. Jest to zatem bardzo ciekawy temat przewodni do organizacji imprez integracyjnych, które nie tylko mają zapoznać ze sobą ludzi, ale również dobrze się ze sobą bawić i wynieść z imprezy integracyjnej wspaniałe wspomnienia czy pamiątki fotograficzne, które zostały wykonane  na wspólnej imprezie. Bollywood jako styl, oferuje ogromne możliwości aranżacji otoczenia pod imprezę integracyjną, i umożliwia w łatwy sposób stworzyć program rozrywkowy dla przybyłych na imprezę. Jest zatem wspaniałym stylem, który wydobywa z imprezy wszystko co najlepsze.

Co powinno się znaleźć na takiej imprezie?

Poza kolorowymi materiałami, dekoracją stołów, kolorowymi światłami, smakowitymi posiłkami, a także strojami przesyconymi kolorem, na imprezie nie może zabraknąć  bollywoodzkiej muzyki i tańca. Impreza integracyjna może rozpocząć się nauką kroków charakterystycznych dla tańca bollywood, co pozwoli poznać się uczestnikom ze sobą,  nawiązać więź wspólnego celu, wykonać ciekawą choreografię, i bawić się w taki sposób do samego rana. Taniec zawsze łączy, a bollywood umożliwia tworzenie choreografii tanecznych złożonych z dużej ilości ludzi, bez konieczności dobierania się w pary. Stąd też, styl został tak dobrze przyjęty i jest powielany przez wiele lat w różnych miejscach i na imprezach okolicznościowych. Warto również, aby uczestnicy imprezy integracyjnej przebrali się wcześniej w kolorowe stroje. Zdjęcia ze wspólnych ujęć ukazujących te nietypowe kreacje najlepiej będą się prezentować przy otoczeniu pełnym jedwabnych materiałów, w blasku świec lub kolorowych światłach. Imprezę uświetniać mogą kolorowe drinki lub dania kuchni indyjskiej.

Integracja w stylu Bollywood na pewno zostanie w pamięci na długo.