Przynajmniej raz w roku przychodzi taki czas, kiedy każdy myśli o doładowaniu akumulatorów poza domem i pracą. Warto wykorzystać ten moment na zorganizowanie fantastycznej imprezy integracyjnej, która na długo zapadnie w pamięć i będzie o sobie przypominać jeszcze przez długie miesiące. Specjalnie dla was, nasza agencja eventowa zorganizuje niesamowitą integrację na Torze Kartingowym w Sosnowcu.

Szalone zawody budują zespół

Takie hasło będzie przewodniczyć naszej wspólnej wyprawie. Nasi animatorzy przygotują specjalne zawody, których głównym celem będzie oczywiście doskonała zabawa. Oprócz tego grupa weźmie udział w zadaniach związanych z team – buildingiem, skonstruowanych w taki sposób, aby ich efekty były widoczne w poprawieniu relacji i świetnej atmosferze w miejscu pracy. Na torze do dyspozycji będzie dwadzieścia gokartów znanej i renomowanej firmy SODI z serii GT, wyposażone
w jedne z najmocniejszych silników w kraju. Zawody mogą zostać przeprowadzone w formie indywidualnej lub zespołowej. Na zakończenie zmagań wręczone zostaną pamiątkowe puchary
i dyplomy. Jeżeli jednak imprezie tej powinna towarzyszyć część oficjalna, do dyspozycji zostaje sala klubowa, na którem z powodzeniem można przeprowadzić różnego rodzaju szkolenia czy też konferencje, a dopiero potem dać się ponieść szalonej szybkości. W międzyczasie przygotujemy w sali miejsce do tańca i odpoczynku, wraz z bufetem, którego menu na pewno wszystkich pozytywnie zaskoczy. Na czas eventu cały obiekt będzie do wyłącznej dyspozycji uczestników.

Organizacja zawodów z Whatevent

Organizując zawody z naszą agencją, zyskujecie pewność sprawnie przeprowadzonych konkurencji i doskonałej obsługi technicznej. Nasi animatorzy zadbają także o niesamowitą atmosferę wśród publiczności, a także na sali klubowej po zakończeniu zawodów. Jeżeli szalone wyścigi będzie poprzedzać konferencja lub szkolenie, również zajmiemy się jego profesjonalną organizacją. Korzystając z usług naszej agencji dodatkowo możecie liczyć na duże i atrakcyjne rabaty. Nasz profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie zaowocują fantastyczną imprezą integracyjną i wspaniałymi wspomnieniami.