Wyobraź sobie, że w ciągu kilku chwil przenosisz całą swoją imprezę w zupełnie inne miejsce na ziemi. Do miasta, które zdecydowanie jest biznesowe, imprezowe i królewskie. Nie trzeba go nikomu za bardzo przedstawiać. Big Ben, Tower Bridge czy tez Plac Trafalgarski kojarzą się jednoznacznie – Londyn. Agencja Whatevent ma dla Ciebie wspaniały pomysł na podróż w ten zakątek świata, która zajmie dosłownie chwile. Wystarczy przekroczyć prog… Londyńskiego autobusu!

Fenomen londyńskich autobusów

Double Decker, bo tak w Anglii nazywane są te piętrowe autobusy, już na stale wpisały się w historie i postrzeganie Londynu. I dzisiaj właśnie te pojazdy możesz mieć na swojej imprezie w Polsce. Oryginalne, czerwone autobusy nie tylko przyciągają uwagę, ale przede wszystkim gwarantują fantastyczna zabawę. Do Twojej dyspozycji możemy zaproponować kilka wersji londyńskich autokarów. W zależności od tego jak dużą liczbę osób należałoby przewieźć, wybrać można piętrowy pojazd z dachem mieszczący siedemdziesiąt cztery osoby lub mniejszy, z miejscami dla sześćdziesięciu pasażerów. Gdy sama przejażdżka dwupoziomowymi autobusami to za mało, w naszej ofercie znajdziesz jeszcze kilka innych rozwiązań. Czerwone londyńczyki w wersji cabrio to gratka dla wszystkich turystów odwiedzających to miasto. Nie dość, że ma się z nich wspaniały widok, to sama jazda na dachu sprawia duża frajdę. Istnieje jeszcze jeden wariant autobusu, który został stworzony z myślą o dłuższej imprezie i raczej nie należy traktować go w stu procentach jako zwykły środek transportu. Mowa tutaj o piętrowym autobusie przerobionym na pub. Takie rozwiązanie pozwala na fenomenalną zabawę w angielskim stylu.

Wynajem Double Decker z Whatevent

Zastanawiasz się dlaczego wybrać ofertę akurat naszej agencji? Odpowiedź na to pytanie wydaje się być oczywista. Posiadamy kilkanaście lat doświadczenia, które pozwoliło nam na dokładne zapoznanie się ze specyfiką imprez. Dzięki temu wszystkie nasze propozycje, mają stuprocentowe pokrycie w efektywności eventów, a co za tym idzie, także w zadowoleniu uczestników. Pojazdy, które oferujemy na wynajem to oryginalne modele sprowadzone z Wielkiej Brytanii, utrzymane w jak najlepszej kondycji. Wyposażenie zawsze zostaje dostosowane do tematyki imprezy, dzięki czemu wszystko będzie wspaniale ze sobą współgrało. Gwarancja doskonałej zabawy to nasze drugie imię!