Wieczór pełen piłkarskich emocji na Twojej imprezie? Dzisiaj przedstawimy Ci propozycję zorganizowania eventu właśnie w takim stylu. Opiszemy atrakcje, jakie będą czekały na Twoich gości oraz niesamowite elementy scenograficzne, wprowadzające w klimat panujący na boisku i trybunach.

Organizacja eventu – od czego zacząć?

Przede wszystkim zaczynamy od scenografii. Na jej elementy składać się będzie aranżacja boiska, bramki, trybuny, flagi, wuwuzele, ekrany, sędziowie oraz przede wszystkim piłka i stroje dla piłkarzy. Wszyscy uczestnicy mogą się przebrać w wybraną przez siebie postać: kibica, sędziego, piłkarza, trenera, czy czirliderek.

Dzięki temu uczestnicy będą się dobrze bawić, grając rolę, która pasuje im najbardziej. Teraz pora na wymyślenie spektakularnych atrakcji, które zostaną zaaranżowane w profesjonalny sposób. Dzięki ogromnemu wkładowi naszej kreatywności i doświadczenia, event przebiegnie w sposób niezwykle wystawny i emocjonujący. Jakie rozrywki przygotujemy dla Ciebie i Twoich gości?

Piłkarskie emocje na wyciągnięcie ręki

Pierwszym punktem programu będzie podzielenie gości na grupy. Jedna grupa zajmie się grą w piłkę, druga zostanie jej przeciwnikiem, a pozostałe będą pełnić wybrane role: sędziów, trenerów, czirliderek, czy komentatorów sportowych. Kolejny krok to odpowiednia charakteryzacja. Animatorki mogą pomalować twarze uczestników lub wybrać im odpowiednie stroje do pełnionej przez nich roli. Następnie rozegra się pełen emocji mecz, który będzie wyświetlany na ekranach.

Kiedy piłkarskie emocje nieco opadną, goście zostaną zaproszeni na ucztę, która odbędzie się pośrodku boiska. Podczas niej będzie okazja do ćwiczenia piłkarskiej choreografii tanecznej, czy wzięcia udziału w świetnych konkursach z nagrodami. Nie zabraknie również pokazu najlepszych momentów ze wszystkich meczów. Na koniec wieczoru, uczestników czekają tańce, biesiada, degustacja piwa i pokaz sztucznych ogni. W międzyczasie będzie można wykonać sobie pamiątkowe zdjęcia w foto-budce.