VR to skrót od virtual reality, co w języku polskim oznacza rzeczywistość wirtualną. Jest to sztuczny obraz rzeczywistości, który na chwilę obecną przejmuje rynek gier wideo. Z tego powodu powstaje coraz więcej salonów gier VR, w których zainteresowani gracze mogą dosłownie wejść w świat gry.

Najlepsze salony rzeczywistości wirtualnej na mapie Polski

  • Disco:VR – salon, który znaleźć można zarówno w Warszawie, jak i w Kielcach. Oferuje liczne gry VR w klimatach horroru, przygody, a także symulatorów. W salonie Disco:VR znajdziesz również klimatyczny bar.
  • VR Project – ten znajdujący się w Warszawie salon oferuje gry przygodowe, science-fiction, a także multiplayer. Posiada również ofertę dla dzieci. Do gry wykorzystuje się gogle Samsung Gear VR oraz zestawy HTC Vive i Oculus Rift.
  • Virtual House – salon znajdujący się w Łodzi, który oferuje dziesięć stanowisk VR oraz aż czterdzieści różnych symulacji adresowanych do osób w każdym wieku. Szczególnie bogata jest tutaj oferta gier sportowych – przenoszących każdy ruch ciała do wirtualnej rzeczywistości.

 

Dlaczego salon gier VR to dobre miejsce na imprezę?

Salon gier VR doskonale sprawdzi się na imprezie przede wszystkim ze względu na jego nowatorskość. To wciąż nowy i ciągle rozwijający się trend, który z pewnością zainteresuje wszystkich uczestników imprezy. Gry VR zapewniają aktywną rozrywkę, a tryb multiplayer angażuje kilka osób równocześnie, dzięki czemu salon gier VR jest również świetnym miejscem na organizację imprezy integracyjnej.

 

Planujesz organizację imprezy?

Chętnie Ci w tym pomożemy! Nasza firma zajmuje się organizacją rozmaitych imprez i może pochwalić się dużym doświadczeniem w tym zakresie. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i zadbamy, o zadowolenie wszystkich Twoich gości. Działamy na rynku od lat i obsłużyliśmy już mnóstwo usatysfakcjonowanych klientów – przekonaj się o tym i Ty!