Szukasz oryginalnej atrakcji na swój event firmowy? A może zdecydowałeś, że chcesz zorganizować spotkanie z popularnym aktorem, ale nie masz pomysłu jak się za to zabrać? Odpowiedzią na twoje potrzeby jest agencja eventowa Whatevent!

Skąd pomysł na spotkanie z aktorem?

Skąd wziął się twój pomysł – nie mamy pojęcia. Nasz jednak to kwintesencja poszukiwań oryginalnych rozwiązań, mających na celu uatrakcyjnienie ważnych, firmowych wydarzeń. Będzie to także fantastyczna niespodzianka, w momencie, gdy uczestnicy wydarzenia nie będą mieli pojęcia o tej ciekawej atrakcji. Spotkanie to pozwoli na poznanie tajników zawodu aktora, a także na wykonanie pamiątkowych zdjęć i zdobycia autografów.

Organizacja spotkania z aktorem

Doskonałym pomysłem na wprowadzenie do tego typu spotkania jest projekcja filmu z wybranym aktorem, bądź zorganizowanie spektaklu teatralnego. Wybranie tej drugiej opcji pozwoli na rozszerzenie spotkania do wszystkich wykonawców grających w przedstawieniu, co na pewno będzie jeszcze większą atrakcją. Każda z osób uczestniczących w wydarzeniu będzie mogła zadać artystom kilka pytań, a także porozmawiać indywidualnie na zorganizowanym po spektaklu bankiecie czy też kolacji. Historie życia aktorów na pewno zaciekawią szerokie grono odbiorców, dzięki czemu każdy będzie mógł odkryć prawdziwe motywy wyboru tego zawodu przez daną osobę, a także czynniki jakie pokierowały jego karierą.

Wybór agencji Whatevent

Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie szerokiej oferty możliwych spotkań. Jeżeli jednak nazwiska przez nas zaproponowane nie będą spełniały oczekiwań, jesteśmy otwarci na propozycje. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać stawianym wymaganiom. Jako profesjonalna agencja, zrealizujemy także zlecenia związane ze sprowadzeniem aktorów zagranicznych, co z pewnością wywoła jeszcze większe zaskoczenie wśród zgromadzonych gości. Współpraca z agencją eventową Whatevent zawsze owocuje wspaniałymi emocjami
i niezapomnianymi chwilami. Dlatego warto upamiętnić takie wydarzeni poprzez skorzystanie z usług naszego fotografa – spotkanie, to tylko kilka godzin, a przemiłe wspomnienia pozostaną na całą wieczność. Korzystając z więcej niż jednej naszej usługi, dodatkowo możesz liczyć na fantastyczną ofertę cenową.