Jeżeli istnieje potrzeba zorganizowania konferencji czy też szkolenia, w miejscu, które ma wzbudzić zachwyt i zainteresowanie, to Zamek Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w Wiśle będzie prawdziwą gratką. Nasza agencja eventowa od wielu lat zajmuje się układaniem programów takich spotkań, wraz z ich profesjonalną obsługą. Oprócz części oficjalnej, zajmiemy się także dodatkowymi atrakcjami, które mają istotne znaczenie na odbiór waszej firmy przez uczestników eventu.

Event na Zamku

Do dyspozycji w zamkowej Gajówce są dwie sale konferencyjne, dwanaście pokoi dla gości, bar z tarasem widokowym oraz restauracja. Na salach jednocześnie może przebywać osiemdziesiąt osób. Nowoczesne wyposażanie pozwala na przeprowadzenie efektownej prezentacji – ekran z rzutnikiem, flipchart, nagłośnienie i WI – FI. Oprócz tego komfortowe warunki zapewni klimatyzacja oraz możliwość zaciemnienia obu sal. Podczas przerw zostanie zorganizowany poczęstunek, a długa przerwa przeniesie uczestników do wykwintnej restauracji na wspaniały obiad.

Atrakcje dodatkowe

Naszą propozycją będzie zwiedzanie zamku wraz z naszym przewodnikiem. Budowla ta jest stosunkowo nowa – powstała w XX wieku na miejscu dawnego, drewnianego dworku myśliwskiego Habsburgów. Została przeznaczona dla głowy państwa w 1927 roku – niestety świeżo po remoncie, w niewyjaśnionych okolicznościach spłonęła. Jedyne co zachowało się do dziś w stanie oryginalnym to drewniany kościółek wybudowany w 1909 roku. Murowana rezydencja powstała w latach 1928 – 1931 i taką możemy oglądać po dziś dzień. Jej położenie na stoku Zadniego Gronia to gwarancja niesamowitych i zapierających dech w piersiach widoków. W jej skład wchodzi obecnie Zamek Górny, wymieniony wcześniej drewniany kościółek pod wezwaniem świętej Jadwigi Polskiej, wymieniona wcześniej Gajówka oraz Zamek Dolny. W tym ostatnim urządzono także hotel. Na zakończenie przewidziany będzie wspólny grill, który swoim klimatem świetnie wpisuje się w góralski klimat. Sama uczta to również specjały kuchni regionalnej – grillowane oscypki, mięsa z rożna, pierogi czy też smalec z ogórkami kiszonymi. Dodatkiem gwarantującym udaną imprezę będzie zabawa taneczna przy dźwiękach prawdziwej, góralskiej kapeli. Nasza agencja zadba o przebieg całego eventu, zapewni jego profesjonalną obsługę, a także zapewni najlepsze możliwe rabaty.