Liczne zapierające dech w piersiach światy tematyczne czekają na Was w Tropical Island. Największy kryty las deszczowy na świecie z egzotycznymi bażantami, flamingami i motylami, a także czarujące wodne światy wewnątrz i na zewnątrz oraz autentyczna architektura z Bali i Tajlandii. Klimat Morza Południowego, zabawa, ale także adrenalina i akcja są gwarantowane. Dla osób lubiących nieco spokojniej spędzić ten czas, preferujemy odpoczynek w saunach i spa. Spokój, zdrowe pocenie się i dobre samopoczucie to klucz do odpowiedniego wypoczynku. Całe miejsce oczaruje nie tylko dorosłych, ale i także dzieci. Jest to świetny sposób na regeneracje i relax.

Co to jest Tropical Island?

Jest to nic innego jak potężny aquapark i park rozrywki w jednym. Znajduje się on w Niemczech, a dokładnie 70 kilometrów od Berlina w miejscowości Krausnick. Wielkim atutem tego miejsca jest największy na świecie las tropikalny, który posiada aż 50 000 roślin z 600 gatunków. Nie trzeba chyba mówić, że atrakcji dostępnych w hali jest co niemiara. Egzotyczna strefa saun, najdłuższa w Niemczech sztuczna rzeka Whitewater River, symulator fal Pororoca, łąka do opalania i oczywiście wiele, wiele innych ciekawych i nietypowych atrakcji czeka na Was w tym wyjątkowym miejscu!

Jak przygotować się na taką podróż?

Temperatura w pomieszczeniu utrzymuje się do 26 stopni, więc najlepiej sprawdzi się tutaj sam strój kąpielowy. Oczywiście można ze sobą zabrać letnie ubrania jako okrycie. Niezbędny będzie również ręcznik, aby wytrzeć się po wyjściu z Laguny czy basenu. Klapki to sprawa indywidualna. Nie ma nakazu ich noszenia, aczkolwiek dla większej wygody i bezpieczeństwa, zaleca się je nosić. Jeżeli planujecie przebywać w strefie Amazon – która znajduje się na dworze – warto zaopatrzyć się w kremy z filtrem, aby się zbytnio nie spalić. Natomiast jeśli chodzi o przekąski i jedzenie, można co nieco zabrać ze sobą, aczkolwiek miejsce oferuje wiele restauracji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
I jak? Zainteresowaliśmy Was ofertą? Jak dla nas, jest to niepowtarzalna okazja, aby wybrać się właśnie na zachód! Tym bardziej, jak na dworze robi się coraz cieplej. W zaledwie kilka godzin możecie przenieść się w niezwykły świat Amazonii, Morza Południowego i Tropikalnych Lasów Deszczowych. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia całej wycieczki! Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i świetnie spędzony czas ze znajomymi. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez numer telefonu bądź drogą mailową. Czekamy na Was!