Zawsze marzyliście o przeżyciu niezapomnianych chwil w szkole, ale do amerykańskiego college’u nie było Wam po drodze? Nic jeszcze nie jest stracone! Impreza w takim stylu to z pewnością genialny pomysł na przywrócenie licealnych wspomnień, oderwanie się od rzeczywistości i przednią zabawę do białego rana. Tylko, jak się do tego zabrać, zapytacie. Jesteśmy od tego żeby am pomóc, więc przeczytajcie ten tekst do końca.

Amerykański college – pomysł na fantastyczną domówkę

Taka impreza nie obędzie się bez scenografii. Co wchodzi w jej skład? Jak się zabrać za stworzenie perfekcyjnej scenografii? Wystarczy odpowiednio zaplanować rozmieszczenie i typ dekoracji, muzyki i pozostałych elementów, w których skład wchodzą również stroje. Coby nie przedłużać, poniżej znajdziecie listę produktów, które zebrane w jedną całość zaprocentują genialną scenografią!

  • Ubrania – amerykańskie bluzy, spódniczki w kratę, czy kozaki. Do tego obowiązkowo blond peruki dla Pań i trampki lub jeansy z dziurami dla panów.
  • Na ścianach muszą zawisnąć plakaty amerykańskich gwiazd muzyki pop.
  • Postaracie się o plastikowe kubki na napoje i tekturowe opakowania na popcorn rodem z USA. Na drzwiach możecie również powiesić flagę.
  • Muzyka – oczywiście tutaj możecie postawić na swoje ulubione zespoły, ale żeby choć trochę wprowadzić się w amerykański klimat warto puścić utwory Lady Gagi, Rihanny lub Madonny.

Jedzenie rodem z USA – co przygotować?

Jak wiemy bez jedzenia goście długo nie usiedzą na naszej imprezie. Dlatego przygotujcie wystrzałowe potrawy rodem z USA. Hot-Dogi podawane z colą. Frytki i hamburgery oraz pizza. Jako przekąski idealne będą chipsy, orzeszki w skorupkach, słone paluszki i żelki. Napoje to oczywiście obowiązkowo coca-cola lub fanta, czy sprite.

Atrakcje na imprezę rodem z amerykańskiego college’u

Listę najlepszych atrakcji znajdziecie poniżej.

  • Gra w butelkę.
  • Parodia „You can dance”.
  • Wieczór seansów filmowych obowiązkowo z popcornem i colą.