Chcesz  znaleźć pomysł na oryginalny świąteczny event? Masz już dość klasycznych bankietów bez polotu? Myślisz, w jaki sposób podnieść motywację w swoim zespole firmowym i zintegrować się jeszcze przed właściwym czasem świątecznym?  Postaw na wyjątkowy powrót do relacji człowiek-natura i daj swoim pracownikom szansę na relaks podczas świątecznego eventu firmowego w uzdrowisku w Krynicy Morskiej! Miejscowość słynąca z leczniczych zabiegów i masaży, wielu możliwości do obcowania z przyrodą, a przede wszystkim – świeżym, nieskażonym spalinami powietrzem i dostępem do morza.  Uzdrowiskowe atrakcje to wbrew pozorom doskonały proces regeneracyjny nie tylko dla seniorów, ale również dla osób relatywnie młodych,  które chcą po prostu powrócić do swego dawnego zasobu energetycznego, umożliwiającego sprawne i efektywne działanie.  Zachęcamy do zapoznania się z naszymi inspiracjami dotyczącymi eventu!

Krynica Morska – raj dla morskich maniaków

Zmiana  otoczenia zawsze na nas w jakiś sposób wpływa – czy to negatywnie, czy pozytywnie.  Morskie powietrze świetnie działa na osoby z nadciśnieniem czy mocno zestresowane, prowadzące nieregularny tryb życia, odżywiające się w niewłaściwy sposób…  Oczywiście, samo w sobie nie ma właściwości na tyle cudotwórczych, żeby całkowicie zmienić czyjeś zaniedbania, ale z pewnością może przyczynić się do poprawy zdrowia i naszego samopoczucia. W ofercie eventu świątecznego na terenie uzdrowiska w Krynicy Morskiej, proponujemy następujące inspiracje:

  • Kąpiele w basenach solankowych,
  • Korzystanie z hydromasaży na terenie uzdrowiska,
  • Szlaki spacerowe (o mniejszym bądź większym stopniu trudności),
  • Lecznicze sauny,
  • Zajęcia grupowe na plaży: joga, fitness, sporty drużynowe,
  • Kolacja świąteczna (szwedzki stół i open-bar, stoisko z fit przekąskami, opcje bezglutenowe, bezmięsne i wegańskie),
  • Wykłady i konferencje teoretyków zdrowego żywienia i trenerów personalnych,
  • Treningi wydolnościowe w okolicach leśnych terenów blisko Krynicy Morskiej

Jeśli zaintrygowała Cię nasza propozycja świątecznego eventu w uzdrowiskowym klimacie nad morzem, zgłoś się niezwłocznie! My zajmiemy się całością organizacją i systemu planowania harmonogramu wydarzenia, a Ty będziesz mógł podziwiać satysfakcjonujący wszystkich efekt końcowy. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś!