Wyjazd firmowy nad Dziwną, czyli nietypowy rejs po Zalewie Szczecińskim

2021-11-07T19:43:13+01:0014 listopada 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Polska ma do zaoferowania wiele ciekawych miejsc, zarówno sztucznych, jak i naturalnych. Dzisiaj opowiemy Wam o pewnej rzece o nietypowej nazwie. Znajduje się w północnej Polsce. Jest okalana zarówno przez morze, jak i miasta. Wokół znajduje się niejeden park narodowy i miłe knajpki z dobrym jedzeniem. Po wyprawie można skorzystać z wielu aktywności, dlatego właśnie proponujemy Wam nietypowy rejs ze znajomymi z pracy. Dziwny pomysł? Ależ oczywiście – w końcu to rzeka Dziwna!

Co można robić podczas rejsu?

  1. Śpiewać, nie tylko szanty
  2. Grać w gry integracyjne
  3. Wspólnie się posilać
  4. Podziwiać przyrodę
  5. Odpoczywać od pracy
  6. Pozować do zdjęć, co stworzy niezapomniane wspomnienia z wyjazdu,

Jakie atrakcje czekają oprócz rejsu rzeką Dziwną?

  1. Parki narodowe – gdzie czekają na Was widoki pełne kwiatów, plaż i lasów,
  2. Plaże nad morzem – którymi można odbyć odżywcze spacery, a nawet kąpiel w Bałtyku,
  3. Uroki Szczecina – a jest to miasto historyczne, dlatego ma do zaoferowania mnogość urokliwych widoków.

Czy rejsowanie ze współpracownikami jest dobrym pomysłem integracyjnym?

Zdecydowanie tak! Obcowanie z przyrodą to naturalny element życia i codzienności, a dokonywanie tego ze znajomymi z pracy to dodatkowy atut. Przyroda spaja więzi i relaksuje umysł. To natomiast sprzyja rozmowom – tym oderwanym od pracy, oczywiście, ponieważ podczas wyjazdu integracyjnego należy zadbać o odpowiednią atmosferę, aby presja i zmęczenie z pracy, nie przekładało się na budowanie dobrych relacji pracowników – także tych prywatnych.

Jeśli czeka Was wyjazd firmowy i chcecie go przeżyć inaczej, niż dotychczas, skontaktujcie się z nami. Możecie to zrobić drogą telefoniczną albo mailową – jak Wam wygodniej. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania i opowiemy o wszystkich pozostałych walorach rzek i wyjazdów firmowych. Jako firma eventowa, organizujemy je od wielu lat, dzięki czemu wypracowaliśmy sprawność i dokładność, co gwarantuje satysfakcję naszym klientom. Serdecznie zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE