Miesiące rozpoczynające każdy nowy rok, to czas radości i pląsów w rytmie brazylijskiej samby. To wspaniały moment, aby wykorzystać tą okazję do zorganizowania fantastycznego balu karnawałowego. Ten z kolei, Idealnie nadaje się również na wykorzystanie elementów związanych z imprezami integracyjnymi. Agencja eventowa Whatevent z przyjemnością przygotuje dla ciebie wyjątkową ofertę pokazów i warsztatów, które z powodzeniem można wykorzystać na imprezie karnawałowej.

Warsztaty formą integracji

Jedną z bardziej przyjemnych i lubianych form integracyjnych jest przeprowadzenie warsztatów z różnego rodzaju specjalistycznych aktywności. Świetnym pomysłem na uatrakcyjnienie balu karnawałowego jest organizacja warsztatów z tańca zwanego sambą. Jej brazylijska odmiana znana jest na całym świecie, a przede wszystkim mocno eksponowana w relacjach telewizyjnych
z Ameryki Południowej – stolicy karnawału.

Samba dla każdego

Samba jest latynoamerykańskim tańcem brazylijskim. Prawdopodobnie stworzony został na podstawie tradycyjnego tańca afrykańskiego ludu Bantu, który polegał na tańczeniu „w kółko”. Przeprowadzenie warsztatów z samby to doskonały sposób na zintegrowanie wszystkich uczestników. Taniec towarzyski wymaga połączenia się w pary, a forma warsztatowa pozwala na uzyskanie pełnej humoru zabawy. Lekcję można poprzedzić pokazem samby w wykonaniu profesjonalnych i utytułowanych tancerzy. Takie widowisko z pewnością zachęci wszystkich do udziału w warsztatach. Być może będzie to doskonała okazja do zorganizowania swego rodzaju mini turnieju – najlepiej lub najbardziej oryginalnie tańczące pary, otrzymają ciekawe nagrody. Co ważne – uczestnictwo w warsztatach nie jest w zupełności zależne od wieku – każdy da sobie radę!

Organizacja warsztatów tanecznych

Jeżeli spodobał ci się ten pomysł – zgłoś się do naszej agencji. Specjalnie dla ciebie zorganizujemy niezapomniane warsztaty pod okiem najlepszych w tej dziedzinie tancerzy. Lekcja te może być pierwszym krokiem do rozbudzenia w uczestnikach nowej pasji, a przede wszystkim świetnym powodem do zintegrowania całej grupy. Wspólne zajęcie, bardzo często wykowane po raz pierwszy, to doskonały element łączący ludzi i motywujący do współpracy. Taka atrakcja na balu karnawałowym, będzie dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem i wspaniałym wspomnieniem.